logo

12 Ekim 2017

Kopyacı Nez!

Uzun bir sessizliğin ardından ‘Senin Annen Olamam Ben’ tekli çalışması ile geri dönen Nez’in bu şarkısının, Jennifer Lopez’in şarkısına benzerliği sosyal medyanın da dikkatini çekti

Nez’in ‘Senin Annen Olamam Ben’ adlı şarkısı ile dünyaca ünlü sanatçı Jennifer Lopez’in ‘Ain’t your mama (Senin annen değilim)’ şarkısındaki isim benzerliği dikkat çekti .

Bu ayrıntı sosyal medya kullanıcıların da dikkatinden kaçmadı. Bazı sosyal medya kullanıcıları attıkları tweet ile sanatçıyla dalga geçti. İşte atılan o tweetten biri: Nez yeni şarkı yapmış adı SENİN ANNEN OLAMAM BEN nerden buldun bu ismi kardeşim bu nasıl bi yaratıcılık yav

Şarkıcı Nez, Eylül ayında oyuncu Eylem Server Ünüvar ile nişanlanmıştı. Çift 2016’nın kasım ayında evlendi. Çift geçen haftalarda boşanma kararı aldı. Peki Nez ve Eylem Server Ünüvar neden boşanıyor?

‘BÜYÜK BİR YALNIZLIKTI BENİMKİ’

Uzun zamandır ortalarda görünmeyen Nez, Duymayan Kalmasın’a konuk oldu ve boşanma nedeni olarak şunları söyledi:

“2,5 ay İngiltere’de onunla birlikte yaşadım. 6 aydır İstanbul’dayım. Büyük bir yalnızlıktı benimki. Ben de arkadaş kalalım bu evlilik değil dedim. Hala seviyorum ama başka türlü seviyorum. Mutlu olmasını istiyorum. İnşallah iyi birini bulur.”

3 kez evlenen Nez programda bir daha evlenmeyeceğini de belirtti.

‘SİNAN’A ÇOK KIRGINIM’

Şarkıcı Nez boşanma nedenini anlattıktan sonra Sinan Akçıl’a kırıldığını da şu sözlerle ifade etti:

“Ben Sinan’a çok kırgınım. Klip çekerken aramız çok iyiydi. İş bitti arkadaşlık bitti. Ben bu camiada arkadaşlık var diyordum ama büyük konuşmuşum.”(Posta)

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?