logo

17 Ekim 2014

Köpeğe konulan teşhis sahibini şaşırttı!

köpekABD’de “Adam” adlı bir köpeğin insanlara alerjisi olduğu ortaya çıktı.

Indianapolis kentinde bir barınağa getirilen 2 yaşındaki labrador cinsi Adam’ı muayene eden veterinerin köpeğe koyduğu teşhis herkesi şaşırttı.

Çok iyi bakım görse de tüyleri dökülen ve derisi çok zarar gören köpeğin sorununu anlamaya çalışan barınak yetkililerinin kan testi için götürdüğü veteriner, Adam’ın insanlara alerjisi olduğunu söyledi.

Barınak yetkililerinden Robin Herman, “Veteriner köpeğin insanlara alerjisi olduğunu söyleyince dalga geçtiğini sandım. Ancak nasıl bazı insanların köpeğe alerjisi varsa, Adam’ın da insanlara alerjisi olduğunu söyledi” dedi.

Adam’a insanların deri kabuklarının alerji yaptığını vurgulayan Herman, “Veteriner sorunun üstesinden gelebileceğini düşünüyor. Çocukların tedavisinde uygulandığı gibi Adam’a da alerji yapan etkenlere duyarsız hale getiren bir serum verilecek. Tedavi bu hafta başlayacak” ifadesini kullandı.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?

#

Köpeğe konulan teşhis sahibini şaşırttı!” için 1 yorum

  1. Elnino1907 : diyor ki:

    Gerçekten çok ilginç ya. Bu tür şeyleri duydukça dünyada bilmediğimiz ne kadar çok şey olduğunu daha iyi anlıyorum. Sadece hayvanların olduğu bir barınakta tedavi edilmesi sahibinin yanında tedavi edilmesinden daha etkili olabilir bence.

    0