logo


27 Haziran 2016

Kolpaçino 3 Devre izle – Hdfilmkablosu.com

Kolpaçino-3-izleŞimdi yine bir korku filmini sizlere sunmaya başladık hd film izle film korku türünde ön planda olsa da filmin aksiyon dolu sahneleri de bir o kadar ön planda tutulmaya çalışılmıştır. Filmin yönetmenliği Patricio Valladares gibi bir Amerikan isme ait olsa da filmin çoğu sahnesi Türkiye de çekilmiştir.Şimdi ister iseniz şöyle bir filmin içeriğinden bahsedecek olursak. Amerikalı belgesel yönetmeni John Gillespie , ünlü Eflak Prensi Vlad Tepeş yani Kazıklı Voyvoda’yla ilgili bir film çekmek üzere ekibiyle birlikte Romanya’dadır. Romanya da kendisini pek iyi kişiler karşılamadığı için adresini değiştirmek ister. Sevgilisinin bulunduğu İstanbula gitmek istediğini sevgilisine de söyler.

Kolpaçino 3 Devre izle Daha sonra tüm hazırlıklar yapılır ve o adam artık yola çıkar. İstanbul’da bir üniversite de akademisyen olan sevgilisi Nina, bu konuyla ilgili bir ipucu bulduğunu söyleyerek John ve arkadaşlarını acilen İstanbul da olduğunu bilmediği için İstanbula çağırır. Hemen o kadının bulunduğu yere gelen kişileri gören Ninna onlara ne çabuk geldiğini dahi sormaz. Çünkü işleri daha çok önemlidir. İddiaya göre mezarının yeri bilinmeyen Voyvoda’nın cesedi İstanbul’a getirilmiş ve burada gömülmüştür. Ama bunu gömen kişilerden başka hiç bir kimse bilmemektedir. Araştırmaları, onları Voyvoda zamanında işkence edilerek öldürülmüş çocuklara ve mezarın bulunduğu hayalet köye götürecek, ancak gerçeğe yaklaştıkça daha büyük bir dehşetle yüz yüze kalacaklardır.

Bu öldürülmüş olan kişi her ne kadar direnmiş olsa da onu hain kişiler bir an olsun bir kere bile geleceklerini düşünmeden çok iyi ve tanınmış kişiyi öldürürler. Ama bunun hiç farkında değildirler. 2016 Filmleri çünkü onlara verilen para ödülü yüzünden yani paranın gözlerini boyadığını bir kez daha filmi izlediğimiz zaman görmüş olacağız. Filmin Çoğu sahnesi İstanbul gibi bir şehir de çekilmiş olsa da Amerika da da çok sahnenin yer aldığı biliniyor. Filmin oyunculuk kadrosun da ise Selma Ergeç , Selim Bayraktar , Natalie Burn Guillermo Iván ve Gianni Capaldi gibi Türk ve Amerikan karışımı liste ortaya çıkarılmıştır. Filmin vizyona girdiği günden sonra Yerli film olmasa da yarım yerli olduğu için çok sayıda kişi bu filmi kaçırmamak istemektedir. Hdfilmkablosu.com herkese iyi seyirler diler.

Etiketler: » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+4 = ?