logo


01 Şubat 2016

Kollu Bariyer

Kollu bariyer sistemleri, otopark alanında ki güvenliği arttırmak ve sorunsuz hale dönüştürmek adına her kişi tarafından tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Araçların giriş ve çıkışlarını doğru şekilde gerçekleştirmesi ve parkın söz konusu olduğu her alanda da %100’e kadar elverişli ve konforlu ortamlar yaratmayı ihmal etmemektedir.

Bu alanda ise otopark bariyerleri OGS ve HGS gibi antenlerle veya fotosel, buton ya da uzaktan kumanda gibi aparatlarla da kullanılabilmektedir. Otopark bariyer sistemleri ile otoparka direkt olarak giriş – çıkış yapan araç sayısını görmek mümkün oluyor, eğer yaşam alanı ise hangi dairenin, kaç araçlık yeri olduğunu ve misafir araçların da giriş – çıkışlarını takip etme olanaklarına sahip oluyorsunuz. HGS ve OGS ile birlikte kullanılan antenler, otoparklar da çok daha fazla verim sağlamaktadır. Bariyerler tetik verme özelliği olan cihazlarla beraber çalışabilme özelliğine sahiptir. Böylelikle cihazlar tarafından algılanan HGS etiketleri, bariyer ana kartına direkt olarak sinyal gönderir ve tanımlı olan etiketi programdan sorgulama yapmanızı sağlar. Antensiz olarak kullanılan bariyer sistemleri ise, fotosel alıcıları ile beraber çalışır. Araçların geçiş yaptığı sıralar da var olan fotoseller sayesinde, araç yaklaştığı zaman tanımlar ve sizlerin komutu veya otomatik konumlandırılmış kollu bariyer sistemi ile kendisini havaya kaldırır. Araç o bölge de durdukça kol havada kalır ve araç geçtikten sonra da bariyer kolu tekrar otomatik konumuna geri döner. Otopark briyer sistemleri stand – alone ve online olarak çalışabilen programlarla desteklenebilir. Yazılım tarafından onay verilen ve otoparka giriş yapma yetkisi sunulan araçlar, bariyere sinyal göndererek o aracın otoparka girebilme yetkisini tanımlar. Bariyerin üzerinde ki kol uzunlukları ise, isteğe göre 3 ila 6 metre arasında değişkenlik göstermektedir. Bariyerler üzerine flaşörler takılır ve araçların geçiş esnasında ışıklı uyarı alma durumları yansıtılır.

Kollu bariyer sistemleri Perkotek güvencesi ile çok daha makul fiyatlar karşılığında sizlere sunulmaktadır. Hemen siz de bu sistemi sipariş etmek ve alanında profesyonel olarak kullanım alanları yaratmak isterseniz bizimle iletişime geçebilir, konuya ilişkin çok daha üstün vade de hizmet almanın da tadını çıkartabilirsiniz. Her anlamda “müşteri odaklı” çalışan Perkotek, en kullanışlı kollu bariyer sistemlerini de sizlere ulaştırma vadesinde alternatif seçenekleri de günümüze sunmaktan geri kalmamaktadır. Böylelikle alanında kullanışlı ve her daim tercih edilen sistem ürünleri, siz değerli kullanıcılar ile buluşmakla beraber, kullanım bakımından da kendisini geliştirmekte ve ön planlar da tutmaktadır. Biz de bu denli bir hizmete her daim öncülük tanıyor, siz değerli kullanıcıların sorunsuzca hizmet alabilecekleri ortam türlerini de sağlamaktan geri kalmıyoruz.

Profesyonel bir altyapıya sahip olan Perkotek, ayrıca isteğe göre kollu bariyer sistemleri üzerine kartlı geçiş sistemleri, parmak izi okuyucu veya yüz tanıma sistemi entegre ederek, sistemi çok daha kullanışlı kılmanız doğrultusunda öncü tavırlar takınmaktadır. Böylelikle sisteminiz tamamen kusursuz bir mantık ile ilerleyiş gösterir ve sizlerin de herhangi bir sıkıntı yaşamadan sistemden faydalanması sağlanır. Bu kapsamda ise Perkotek olarak en kullanışlı kollu bariyer sistemlerini sizlere sunma noktasında çalışıyor, profesyonel hizmetimizi de olabildiğince üstün vadeler de kılmak adına sizlere sağlıyoruz. Müşteri temsilcilerimizden kollu bariyer sistemleri ile alakalı daha derinlemesine bilgi alabileceğiniz gibi, ayrıca siparişlerinizi de kısa vade de sizlere ulaştırma konusunda çalışmalar sergilemekteyiz. Geç kalmadan siz de bizleri arayın ve var olan siparişlerinizi ulaştırarak, her türlü hizmet sınırlamasından faydalanabilmenin de keyfini sürün. Perkotek, alanında en iyi güvenlik ekipmanlarını sizlerle buluşturmaktadır.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+3 = ?