logo


Klas Filmler ile Vizyon Filmlerinden Sully Filmi’ni Kaçırmayın

sully

Sinema severlere geniş arşivi ile kaliteli hizmet sunan klas filmler sitesi, vizyon filmleri ve yabancı filmler seçkisinde de oldukça iddialı. Ev keyfi ile sinema dolu dakikalar geçirmeniz için sürekli güncellenene sitede filmler de belli bir kalitenin üzerinde hizmetinizi sunulmaya devam ediliyor. Sadece vizyon değil yerli filmlerin, arşivlik filmlerin ve kategorize halde birçok türün servis edildiği sitede gelecek program da epey doyurucu. Haberler sekmesinden önce fragmanları verilen filmler vizyon şansı bulduğunda da klas filmler ile ayağınıza geliyor. Bu filmlerin en önemlilerinden biri ise Amerika vizyonunda da heyecanla beklenen Sully filmi…

Film, gerçek bir hikayenin kahramanı Chesley Sullenberg’e odaklanıyor. Kahramanlık hikayelerini çok seven Hollywood, elbette ki bu gerçek olayı da uyarlamakta geç kalmıyor. Arıza yapan uçağı Hudson Nehri’ne indirerek 155 yolcunun hayatını kurtaran Sullenberg, Amerika’da bir kahraman olarak gösterilmekte. Tabii her kahraman gibi eleştirenleri de çok olan Sullenberg’in başarısı ise çok gecikmeden beyazperdede. Filmin yönetmen koltuğunda dünyaca ünlü isim Clint Eastwood var. Karakter dramalarını çok iyi uyarlayan Eastwood’un yine çok güçlü bir dramatik yapı kurduğu ve olaya detay atlamadan can verdiği şimdiden konuşuluyor. Eastwood’un bu yolculuk için tercih ettiği başrol oyuncusu ise yine dünyaca ünlü bir isim olan Tom Hanks. Hanks’in son yıllarda geri dönüş yaptığı ve iddialı filmlerde boy göstermeye devam ettiği düşünülürse heyecanlanmamak mümkün değil. Filmin tamamının IMAX özellikli kameralar ile çekildiğini ve bu anlamda bir ilk olduğunu belirtelim. Özellikle uçak kazası sahnesi oldukça uzun ve uçak fobisi olanlar için biraz ürkütücü. Güçlü bir drama olan ve Oscar töreni için şimdiden en iddialı filmlerden biri olarak adı çokça zikredilen Sully, 2016’nın da en iyi film listelerini zorlayacak gibi. Bu iddialı film ise vizyon filmleri adı altında yakında klas filmler ile ayağınıza geliyor.

Klas filmler ile bol seçenekli geniş bir arşive ulaşabileceğinizi hatırlatalım. İster vizyon filmleri, ister yabancı filmler, yerli filmler, yüksek çözünürlük destekli filmler ve dünya sinemasından örnekler 7/24 sizleri bekliyor. Usta isimlerin yönettiği yeni ve iddialı filmler, harika oyuncuların yeni projeleri ve Oscar’lı büyük yapımlar da yine siz sinema severlerin klas filmler aracılığı ile ulaşabileceği filmler arasında yer alıyor. Keyifli anlar ve iyi seyirler dileriz.

Etiketler: » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

8+5 = ?