logo


26 Haziran 2016

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisinde kriz çıktı!

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisinde kriz çıktı!

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolde yer alacağı dizi başlamadan yönetmen krizi çıktı.

Kıvanç Tatlıtuğ’un 2 sezon aradan sonra ekrana döneceği yeni dizisi için çalışmalar sürüyor. Senaryosunu Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat’ın yazdığı dizi, star TV’de seyirciyle buluşacak.

Senaryosu ikinci kez yazılan dizi için Yapım şirketi ay yapım, yönetmen koltuğuna Ali Bilgin’in oturmasına karar vermişti. Ancak Kıvanç Tatlıtuğ’un Ali Bilgin’le değil, ‘Kuzey Güney’de beraber çalıştığı Mehmet Ada Öztekin’le çalışmayı istediği öğrenildi.

Mehmet Ada Öztekin ise şu günlerde ‘Bodrum Masalı’ dizisini çekiyor. Yaz dizisi olarak planlanan BodrumMasalı, daha sonra Kanal D’nin yeni sezon dizileri arasına alınmıştı. İlk bölümleri çeken ekip İstanbul’a geliyor. Bu yüzden Tatlıtuğ’un da, Mehmet Ada Öztekin’le çalışma ihtimalini göz önüne aldığı ve bu isteğini dile getirdiği ifade edildi.

Öte yandan Kıvanç Tatlıtuğ’un geçen yıllarda bir kozmetik reklamında beraber rol aldığı Tuba Büyüküstün’le yeni dizisinde tekrar çalışacağı için çok keyifli olduğu öğrenildi. Kasım ayında ekrana gelmesi planlanan dizi, tutkulu bir aşkı sürükleyici bir hikayeyle ekrana taşıyacak.

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

9+2 = ?