logo

22 Temmuz 2016

Kıvanç Tatlıtuğ sustu, abisi Tuğay Tatlıtuğ patladı

Kıvanç Tatlıtuğ sustu, abisi Tuğay Tatlıtuğ patladı

Darbe girişimine karşı sessiz kaldığı için ağır ithamlarda bulunulan Kıvanç Tatlıtuğ’un abisi Tuğay Tatlıtuğ sosyal medyada kardeşine yönelik yapılan hakaretlere sert tepki gösterdi.

Tatlıtuğ geçtiğimiz günlerde yapılan eleştirilere daha fazla dayanamayarak bir açıklama yapmış; ‘Bu platform daha demokratik bir ortama gelene kadar hiçbir paylaşım yapmayacağım’ duyurusunu yapmıştı. Bu açıklamanın da üzerine hala eleştirilen Kıvanç Tatlıtuğ’un bu kez abisi Tuğay Tatlıtuğ olaya müdahale etti. Kardeşine uygulanan hakaretlere tepki gösteren abi Tatlıtuğ; ‘Küfür yok. Kardeşime küfür edenler yiyorsa yüzümüze söyleyin. Şahsiyetsizler’ dedi.

kıvanç tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ’dan ‘birlik ve beraberlik mesajı’

Bugün birlik, beraberlik ve barış içinde yaşamamız gereken günlerdeyiz.. Ama görüyorum ki bir takım kişiler gerçek olmayan sanal platformlarda birbirini yiyor, bir fotoğraf koymadığı için eleştirdiği kişinin annesine, babasına, doğmamış çocuğuna küfrediyor…

Vatanını, milletini ve bayrağını sevmek, buraya şimdi zamanıdır deyip, fotoğraf koymak, video çekmekle alakalı değil benim için. Twitter hesabımdan alçakça yapılan darbe girişimi için hislerime tercüman olan bir yazıya imzamı attım ki sosyal medya hesaplarımı ne kadar az kullandığımı bilen bilir.

Demek millet olarak biz sosyal medyayı kullanmayı henüz öğrenemedik. Bu platformlarda daha demokratik bir ortama gelene dek hiçbir paylaşım yapmayacağım] bildirmek istiyorum.. Güneşli güzel günlere inanan, insanların birbirini kırmamak için çaba sarf ettigi, bayrağımız altında huzurla yaşayacağımız günlerin çabucak gelmesi dileğiyle.. Allaha emanet olun..

1

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?