logo


28 Şubat 2016

Kısmetse Olur’da şok ayrılık

Kısmetse Olur'da şok ayrılık

Sevilen izdivaç programı Kısmetse Olur’da ayrılık şoku yaşadı. Semih Kurtulmuş ve Nur Erkoç ayrılık kararı aldı. Kısmetse Olur’un duygusal gelin adayı Nur Erkoç ayrılık kararı ardından gözyaşlarına boğuldu.

Kanal D ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programı Kısmetse Olur’un sevilen çiftlerinden Nur Erkoç ve Semih Kurtulmuş arasında sert rüzgarlar esmeye devam ediyor. İkili geçtiğimiz hafta üslup krizi yaşamış, Nur Erkoç’un annesi Leyla Hanım Kısmetse Olur evine gelerek tartışmaya katılınca Semih Kurtulmuş ilişkiyi bitirme noktasına gelmişti. Peki nişanlanma noktasına gelen ikilinin tartışması nasıl başladı?Kısmetse Olur evinde maço tavırları ile dikkat çeken Semih Kurtulmuş ile Nur Erkoç bir kaç haftadır flört ediyorlardı. Semih Kurtulmuş bu beraberliği bir adım öteye taşıyıp Nur Erkoç’a tektaş yüzük hediye etmişti. Ancak yüzüğü “Al tak da sussunlar” diye verince ikili arasında ‘üslup’ kavgası çıkmıştı. Gözyaşlarına boğulan Nur Erkoç’un annesinin yüzüğü alıp Semih Kurtulmuş’a götürmesi, ikili arasındaki gerilimi daha da arttırmıştı.

NUR ERKOÇ SEMİH KURTULMUŞ’U ALDATTI MI?

İkili arasındaki gerilimin ardından ortaya çıkan fotoğraflar için Kısmetse Olur evinde bomba etkisi yarattı. Kısmetse Olur evi Ayça Beğen’in eski nişanlısı olan ihanet görüntülerinin ardından yeni bir ihanet iddiası gündeme geldi. Bu kez başrolde Nur Erkoç ve iki hafta önce eve veda eden Boğaçhan Tuzcu vardı. İkilinin başbaşa AVM’de görüntüleri ortaya çıktı. Kısmetse Olur Nur Erkoç ile Boğaçhan Tuzcu’nun fotoğrafları ardından Semih Kurtulmuş çıldırdı ve tüm gemileri yaktı. Bu görüntüler yüzünden Semih ile Nur ayrıldı. Peki Nur Erkoç ile Boğaçhan Tuzcu neden biraraya geldiler ve o görüşmenin maksadı neydi? İhanet iddiasıyla gündeme gelen Nur Erkoç, Kısmetse Olur evinden ayrılan Boğaçhan Tuzcu ile Semih Kurtulmuş’a sürpriz yapmak için görüştüğünü söyledi. Semih Kurtulmuş ise Nur Erkoç’a inandığını söylese de onu aldatılan erkek durumuna düşürdüğü için tepki gösterdi.

NUR ERKOÇ KİMDİR?

Görüntülerin ortaya çıkması ardından programı takip eden izleyiciler Nur Erkoç kimdir, Kaç yaşındadır? Ya da fiziksel özelliklerini merak edenler Kısmetse Olur Nur Erkoç’un boyu kaç? gibi sorulara yanıt aradılar. Aslen İzmirli olan Nur Erkoç, 23 yaşındadır. İvent organizasyon işleriyle uğraşan Nur Erkoç, Balık burcudur. Üç yıl birlikte olduğu sevgilisi ile evlenen ancak evliliği bir yıl süren Nur Erkoç, 1.70 boyunda ve 49 kilo ağırlığında.

Etiketler: » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+2 = ?