logo


06 Ekim 2016

Kısmetse Olur’da Semih’e gelen mektup, Hazal’ı mahvediyor

kismetse-olurda-semihe-gelen-mektup-hazali-mahvediyor

Kısmetse Olur bugün 246. bölüm ile ekranlara gelecek. Yarışmanın yayınlanan yeni bölüm fragmanında Semih’e Nazlı’dan gelen mektup ortalığı karıştırıyor. Hazal bu olanlara daha fazla dayanamazken göz yaşlarına boğuluyor.

Kısmetse Olur’da yayınlanan yeni bölüm fragmanı merak uyandırdı. Evde yaşanan olaylarda gerilim her geçen gün biraz daha tırmanıyor. Kısmetse Olur evine geçtiğimiz hafta katılan Nazlı ile Semih arasında yaşanan yakınlaşma Hazal’ı çıldırtıyor. Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında Hazal’ın kırmızıyı odayı basması bugüne damga vuracak en önemli gelişmelerden biri. Peki Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte yarışmanın yeni bölüm fragmanında olan olaylar

Sevilen yarışmanın bugünkü bölümüne kıskançlık krizleri damgasını vurdu. Gökhan’ın, Rabia’ya aşkını ilan etmesi üzerine Aycan göz yaşlarına boğuldu. Nefes kesen son bölüm biter bitmez ekranlara 245. bölüm fragmanı geldi. Yeni bölümde ise Adnan ve Didem arasında aşk rüzgarları esiyor…

Kısmetse Olur 246.Bölüm Fragmanı Yayında! Kısmetse Olur’da tansiyon yükseliyor! Şahin ve Gamze arasında tartışma çıkıyor!
Gamze, Şahin’i karşısına alıyor ancak bu durum Aykut’u çileden çıkarıyor!

“KENDİ KAYBEDER”

Hazal ve Semih bahçede baş başa konuşurken Hazal kendisine sarılmayan Semih’e sitem ediyor. Daha sonra gözyaşları içerisinde orayı terk ediyor. Semih ise bu duruma bozularak “Kendi kaybeder” diyor.

HAZAL KIRMIZI ODAYI BASIYOR

Nazlı ise Semih kırmızı odada sohbet ederken Hazal kırmızı odayı basıyor ve ikiliye imalı bakışlar atıyor. Semih ise tepkisini “Burayı da mı basıyorsun artık?” diye veriyor.

Gökhan’ın Esra’ya İlgi Göstermesi Rabia’yı Çıldırttı!

Eve yeni gelen gelin adayı Esra’nın Gökhan’a yakınlık göstermesi Rabia cephesinde gerilime neden olmuştu. Gökhan’ın da Esra’ya yakın ilgi göstermesine dayanamayan Rabia, sonunda sinirlerine hakim olamadı.

Esra, Gökhan ve Rabia arasında yaşanan olaylar sonucunda Rabia daha fazla dayanamayarak gözyaşlarına boğuldu ve Gökhan’a olan aşkını itiraf etti.

HAZAL BABALIK KİMDİR

Kısmetse Olur’un güzellerinden Hazal Babalık 1996 doğumlu yani 20 yaşında ve Maltepe Üniversitesi’nde okuyor. Aslen Rize Ardeşenli ve horona çok meraklı hatta eğitimini de almış.

Hazal programın ilk bölümünde kendini ‘Orjinal laz’ olarak tanıtarak “Benimle kah gülüp kah ağlayacak, horon oynayacak birini arıyorum” deyip ardından da “inadın biriyim” diyerek çok inatçı olduğunu dile getirmişti. Hazal Karadenizli damat adayı arıyor olmasına rağmen Semih’i görünce fikrini değiştirmiş olacakki memleketi Çorlu olan Semih ile flört etmeye başladı.

1

Etiketler: » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+8 = ?