logo


Kısmetse Olur’da kim elenecek?

kısmetse olur

Kanal D’nin heyecanla takip edilen yarışma programı Kısmetse Olur’da finale çok az kaldı. Kısmetse Olur’da yarın akşam final heyecanı yaşanacak. Pazar akşamları yapılan final gecesi öncesi Kısmetse Olur evinde neler yaşandı? Halk oylamasında haftanın birinci gelen ismi kim olacak? 10 Bin TL’lik çekin sahibi ve evi koruma altına alan isim merakla bekleniyor.

Kısmetse Olur’da 30. haftanın finali için geri sayım başladı. Heyecan dorukta. Kısmetse Olur’da bu hafta kim elenecek? Ayça ve Batu ödül yemeğinde barışacak mı? Kısmetse Olur final bölümü ile Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de..

Kısmetse Olur evinde eleme haftasına girilirken şoke eden olaylar yaşandı. Olan bitenleri izledikten sonra Ayça’yla konuşup ondan af dileyen Batu, yaşattıklarından dolayı pişman olduğunu söyledi! Batu’nun pişmanlığı Ayça’nın fikrini değiştirecek mi?

Ödül yemeğinde beklenmedik gelişme! Ayça ve Batu barışıyor mu? Eser ve Cansel aşkı sahte mi? Kısmetse Olur halk oylaması bölümüyle Cumartesi 23.15’te Kanal D’de!

Kanal D’nin en çok izlenen yapımlarından birisi olan Kısmetse Olur’da heyecanlı dakikalar yaşanıyor. Hafta içi her gün ekrana gelen Kısmetse Olur’da sürpriz bir açıklama yapılacak. Melis’in Batuhan ile ilgili yaptığı açıklama herkesi şaşırtacak. Kısmetse Olur yeni bölüm detayları haberimizde.

Batu, Dilek’in karakterini beğendiğini söyleyince tüm adaylar öyle bir yakıştırma yapıyor ki… Batu ve Dilek arasında yeni bir aşk doğabilir mi?

KISMETSE OLUR GEÇEN HAFTA KİM ELENMİŞTİ?

Kısmetse Olur 29. haftanın finali ile ekranlara geldi. Kanal D’nin sevilerek izlenen programı Kısmetse Olur’da bu hafta şaşırtan gelişmeler yaşandı. Kısmetse Olur’da yapılan oylama sonucu evde en çok ismi çıkanlar Batuhan ve Cansu oldu. 10 Bin TL’lik çeki kazanan ve evi koruma altına alan Tankut oldu. Kısmetse Olur’da bu hafta Cansu elendi. Kısmetse Olur evine giren Aycan Tunç’un açıklamaları ise izleyenleri şaşırttı.

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+6 = ?