logo


25 Nisan 2016

Kısmetse Olur’da finalinde kim elendi?

Kısmetse Olur'da  finalinde kim elendi

Kanal D ekranlarının fenomen programı ‘Kısmetse Olur’da kim elendi?’ sorusunun yanıtı dün akşam belli oldu. Kıyasıya rekabetin devam ettiği Kısmetse Olur evinde heyecan dolu bir oylama yaşandı. En fazla oyu alan isimler Batuhan ve Cansu oldu. Tankut’un birinci olması ile Kısmetse Olur evinde elenen isim Cansu oldu.

Kısmetse Olur hız kesmeden devam ediyor. Dün akşam 29. haftanın finali ile ekrana gelen Kısmetse Olur’da yapılan oylama sonucu evde en çok ismi çıkanlar Batuhan ve Cansu oldu. 10 Bin TL’lik çeki kazanan ve evi koruma altına alan Tankut oldu. Kısmetse Olur’da bu hafta Cansu elendi. Kısmetse Olur elemesinde eve yeni gelen gelin adayı Aycan Tunç oldu.

1

Kısmetse Olur Geçen Hafta Kim Elenmişti?
Kısmetse Olur evinde haftalardır hep gelinler evinden elenen isimler çıkıyor. Geçen hafta Kısmetse Olur’dan Seray elenmişti. Ondan önceki hafta da Nur Erkoç gitmişti.

Kısmetse Olur’da Eser Ve Emre Tartışması
Emre, Eser’i karşısına alarak “Bazen çok eksi notlar alıyorsun” diyor, Eser ise “Emre benimle problemin ne?” diyerek karşılık veriyor. İyice gerilen ortamda Emre sesini biraz daha yükselterek “Abi problem yaratıyorsun!” diyor. Bakalım ikili arasındaki problem yeni bölümde çözülecek mi?

Tankut Danıela Yakınlaşması
Evde baş başa yemek yiyen Tankut ve Daniela arasında romantik anlar yaşanıyor. Samimi itiraflarda bulunan Daniela bir de “Sil Baştan” şarkısını söyleyerek ortama renk katıyor. Öte yandan Semih ve Melis dışarıda baş başa yemek yerken birbirlerine iltifatlarda bulunuyor.

Etiketler: » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+7 = ?