logo


Kısmetse Olur’da damat adayları arasında kızılca kıyamet koptu

kismet-olmasin

Sansasyonel haberlere rağmen ilgiyle izlenen Kısmetse Olur’da olaysız geçen bir neredeyse yok. Gelin adayı Ayça’nın eski sevgilisiyle görüntülenmesinin ardından Kısmetse Olur evinin iki damat adayı birbirine girdi.

Sunuculuğunu Seda Akgül’ün üstlendiği olaylı izdivaç programı Kısmetse Olur hakkında çıkan iddialara rağmen hız kesmeden devam ediyor. Yedi gelin ve Yedi damat adayı olmak üzere toplamda 14 kişinin aynı evde yaşadığı, hafta içi her gün yayınlanan Kısmetse Olur, hem formatı hem de adaylarıyla sık sık gündeme geliyor. Özellikle eleme günlerinde yaşananlar, programın takipçilerini ekrana kilitliyor.

“Kısmetse Olur’da kim elendi?” sorusu yanıtını yarın bulacak ancak öncesinde yaşananlar eleme gününü hem gölgede bırakacak hem de çok etkileyecek gibi görünüyor. Her hafta 1 kişinin veda edip yeni bir yarışmacının dahil olduğu Kısmetse Olur’un son bölümlerine Gelin adayı Ayça’nın ihaneti damga vurdu. Gelin adayı Ayça’nın eski sevgilisiyle görüntülenmesinin ardından Ayça ve Emre arasında ipler koptu. Evdeki gerginlik, erkekler evinde de yansıyınca, damat adayı Tankut ve Emre arasında kızılca kıyamet koptu.

KISMETSE OLUR GELİN ADAYI’NIN İHANETİ OLAY YARATTI

Kısmetse Olur’un bu hafta en çok konuşulan konusu gelin adayı Ayça’nın ihaneti oldu. Eski nişanlısıyla hala görüşüğü iddia edilen Ayça Beğen, iddiaları yalanlamıştı ama görüntülerin ortaya çıkmasıyla ihanet belgelendi. Kısmetse Olur ekibi, Ayça Beğen’in bir yalanını görüntülerle ortaya çıkardı. Eski nişanlısı ile görüşmediğini söyleyen Ayça Beğen eski nişanlısıyla hamburger yerken üstelik oldukça keyifli görüntülendi. Gelin adayı durumu izah etmeye çalışsa da Kısmetse Olur’un sevilen damat adayı Emre ‘Allah onun yerini açık etsin. Ben bunlara inanmıyorum’ diyerek ilişkiyi noktaladı. Ayça Beğen’in ihanetinin ortaya çıkmasının Kısmetse Olur evindeki dengeleri değiştirmesi bekleniyor. Çünkü; Ayça Beğen sık sık dokunulmazlık alan gelin adaylarından biriydi.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+9 = ?