logo


28 Mart 2016

Kısmetse Olur’da 27 Mart final gecesinde kim elendi?

Kısmetse Olur’da 27 Mart final gecesinde kim elendi

Kanal D’nin evlilik programı ‘Kısmetse Olur’da 27 Mart akşamı elenen isim kim oldu?

Kısmetse Olur evinden kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Kısmetse Olur’da 10 bin liralık çeki kazanan erkekler evinden Emre Ubeyli olunca elenen isim gelinler evinden oldu. Yeni gelin adayı Özge Çanlı Kısmetse Olur’dan elendi

Kısmetse Olur evinde SMS oylaması sonuçları Cumartesi günü açıklandı. Erkekler evinden Emre Ubeyli, gelinler evinden ise Ayça Beğen haftanın birincisi oldular. Kısmetse Olur evinde bu hafta eleme oylamasında erkekler evinden Ali ve Tankut, gelinler evinden Özge Çanlı ismi çıktı. Melis Buse de aldığı oy oranıyla neredeyse eleme potasına giriyordu.

1

10 bin liralık çeki kazanan erkekler evinden Emre Ubeyli olunca elenen isim gelinler evinden oldu. Yeni gelin adayı Özge Çanlı geldiği gibi elendi. Özge Çanlı Semih’e talip olunca Melis Buse ve Nur’un tepkisini almıştı.

Kısmetse Olur’da Kavga

Kanal D’nin sevilen programı Kısmetse Olur’a eski yarışmacılardan Melek’in yaptığı ziyaret damga vurdu. Kısmetse Olur’da Melek’in kendisi hakkında söylediklerini duyan Batuhan çok sinirlendi. İşte Kısmetse Olur’da yaşananlar

Melek’in Ayça ve yarışma dışındaki hayatı hakkında söylediklerine sinirlenen Batuhan, soluğu gelinler evinde aldı.Batuhan’ın Emre ile ilgili sorularına sinirlenen Ayça, sevgilisine sert bir karşılık verdi.

Etiketler: »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

9+7 = ?