logo


KIŞLIK ERKEK TRİKO KAZAK MODELLERİ

Herkesin kendine özel bir tarzı vardır. Farklı modellerde tercih edilen kıyafetler bazen o tarzınızdan farklı bir imaj ortaya çıkarabilir. Bu alanda triko kazaklar arasından seçimler yapmak isteyen beyler önce kullanım alanlarını göz önünde bulundurmalı, daha sonra ise kendi tarzına uygun renk ve model seçimi yapmalıdır.

S, M, L, XL beden aralıklarında olan kazak modelleri arasında dar kesim balıkçı yaka kazaklar vücudu saran seçenekler olmaktadır. Bu modeller daha çok özel kullanımlar için tercih edilebilir. Gömlek kombineleri ile birlikte kullanılabilen V yaka ve sıfır yaka triko kazak modelleri ise ofis kullanımları ve günlük kullanımlara daha uygun seçenekler olacaktır. Yüzde yüz pamuk özellikleri ile wess marka altında bulabileceğiniz tüm kazaklar oldukça rahat ve uzun ömürlü olmaktadır. Herhangi bir çekmek ve tüylenmeye maruz kalmadan aynı kalitede uzun yıllar kullanılabilmektedir. Siyah rengi en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alsa da mavi, taba, kırmızı, beyaz, kahve, yeşil gibi renk seçimleri ile de farklı pantolon kombineleri ile uyumlu kıyafetler ortaya çıkarılacaktır.

İç kısmı kürklü ön kısımlarında fildişi düğmeler bulunan triko modellerde wess markası kazak kategorisi içerisinde bulunabilecek seçimler arasında yer alıyor.  Bu alanda kaliteli ve tarzınıza uyumlu seçenekler yapmak için http://www.wessi.com/triko-erkek-kazak adresini ziyaret edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi içerisinde filtreleme özelliklerini kullanarak ideal seçimler yapabilirsiniz.

Share


#

SEN DE YORUM YAZ

5+1 = ?