logo


15 Aralık 2017

Kıskançlığımdan Domuz Yağı Büyüsü Yaptırdım Eski Kocama

Çok eskilere dayanan büyüler, halen daha günümüzde var aslında. Benim arkadaş ortamımda bu tarzda konular çok konuşulmaktadır. Artık yapanlar, insanların iyiliklerinden ziyade kötülüklerini de isteyebiliyor. Kara büyüler olarak geçtiğini öğrendim. Ben fazlasıyla ilgiliyim böyle konulara. Çok fazla ilgimin olması, eşimin hoşuna hiç gitmezdi. Ama ev hanımıyım ve insan merak ediyor. Onun haberi olmadan sosyal medya ve internet siteleri üzerinden araştırmalar yapardım. Bir çocuğum var ve bütün gün onunla evdeyiz. Adeta benim hayatım o oldu. Kocamla üniversite yıllarında birbirimizi çok sevdim. Okulumuzun bitmesini beklemeden evlenmeye karar verdik. Ben sarı saçlı ve alımlı bir kadınım. Lakin eşim gerçekten yakışıklıdır ve bayanların imrenerek baktığı adamdır.
Başarılı bir evliliği sürdürmek kolaydır aslında. Sadece çiftler birbirine zorlaştırmaktadır bunu. Kara büyü yapımı, her iki tarafı da olumsuz şekilde etkilermiş. İyice öğrendim bunu ve artık deneyim sahibi oldum bu konularda. Kocam akşamları işten geldikten sonra benimle muhabbet etmeyi çok sever. Günü nasıl geçti ve arkadaşlarıyla neler konuştu, hepsini anlatmaktan çekinmez. Hayatı paylaşmayı iyi bilir ve ben de aynı şekilde ona samimi olmaktayım. Fakat kaynanam biraz farklı Sürekli olarak aramızı bozmaya çalışırdı. Benim ailemin maddi durumu çok kötü olduğunu sürekli yüzümüze vururdu. Aslında hiç hoş bir durum değil bu. Her ne kadar uğraşsa da, ben çok iyi niyetliyim. Bu evliliğin hiç bozulmayacağını zannederdim.

Eski aile dostlarının boşanan kızlarını, eşime anlatırken kulak misafiri oldum. Anlattığı şeyleri duyunca kan beynime sıçradı. Durumları çok iyi ve gerçekten güzel olduğundan bahsediyordu. Eşimin de annesini dikkatli dinlemesi garip aslında. Ben böyle şeyleri sevmem ve aramızda ufak tartışmalar çıkarmaya çalıştı. Hiç olmadığı gibi kötü davrandı bana ve ben olumsuzluklara gelen biri değilim. Açık ve net istediği şeyi sordum. Bana ayrılmak istediğinden bahsetti. Ağlayarak kabul ettim, artık kocamın aklında ben vardım. Avukata dilekçeyi verdik ikimiz birden. Ayrıca nafaka parasını dahi kısmaya çalıştı benden. Bende ah ettim ve kara büyü yaptırmaya karar verdim. Domuz yağı büyüsü yaptırmak için, ruhsatlı medyum arayışındaydım. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim ve durumu anlattım. Hoca bana hak verdi ve itibar edilen biriymiş gerçekten. Yanında herkes saygılı ve nefesi kuvvetli olduğu için söylediklerini harfiyen yapmam gerekti. Kara büyüyü yaptırdım, birkaç gün sonra da boşandık. Benden ayrıldıktan bir hafta sonra, hastalandığını duydum. Artık hiç sağlıklı düşünemiyormuş ve annesinin bulduğu kadın da onu terk etmiş. Ona bu gerçekten müstahaktı ve istediğim sonucu aldığım için çok mutluyum ben. Türkiye’de böyle güvenilir hocalar var ve hepsi bizim için sahiden de. İnsanların karamsarlıklarını ve ümitsizliklerini ortadan kaldırdıkları için hepsine teşekkür ederim.Detaylar için https://www.profesyonelmedyum.net


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+6 = ?