logo


Kıskanç Öykü’den özel taktikler!

kiraz-mevsimi-29.-bölüm-resmiÖykü’nün kıskançlıkları ile komik işlere giriştiği Kiraz Mevsimi son bölüm yani 29. bölüm ekrana geldi.

Kiraz Mevsimi son bölümn Öykü’nün kıskançlığı nedneiyle ortalığı alt üst etmesine ve komik sahnelere yol açtı. Metelerdeki kaza nedeniyle Ayaz hastaneye kaldırıldı ve orada genç ve güzel Doktor Gaye’den tedavi gördü. Kiraz Mevsimi son bölümde Gaye’nin Ayaz’a ilgi göstermesi Öykü’nün kıskançlıktan çatlamasına yol açtı. Ayaz’ı kaptırmaya niyet olmayan Öykü kolları sıvadı ve “kendine has yöntemleri ile Ayaz’ı geri almak için harekete geçti.

Dizinin bu haftaki bölümünde Şeyma için de sürpriz gelişmeler vardı. Burcu Şeyma’nın Emre yakılaştığının öğrenince Burcu ile Şeyma arasında gerilimli anlar yaşandı.

Kiraz Mevsimi son bölümde Öykü’nün Mete ile hatıralarını biriktirdiği kutunun ortaya çıkması ve Meral’in kutuyu bulması Öykü, Ayaz ve Mete ücgeninde yeni bir aşama olacağa benziyor. Bu bölümde Mete’nin kalbi ile dostu arasında kalmasına şahit olduk. Öykü’nün boşanmak için ısrar etmesi neticesinde Mete boşanmayı kabul etti ama ardından Önem ile Bületn’in teklifi kafasını karıştırdı.

Etiketler: » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+10 = ?
#

Kıskanç Öykü’den özel taktikler!” için 1 yorum

  1. Burak : diyor ki:

    Güzel bir dizi olmasına rağmen, Dizinin bölümleri sıkmaya başladı

    0