logo


26 Nisan 2016

Kırgın Çiçekler son bölüm izleyenleri yasa boğdu

Kırgın Çiçekler

ATV’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler bu hafta çok duygusal bir bölümle izleyicilerin karşısına çıktı.Seher’in hayatını kaybetmesi herkesi üzüntüye boğdu. Kırgın Çiçekler’de Meral’i zor günler beklemektedir. İşte Kırgın Çiçekler son bölümde yaşananlar..

Kırgın Çiçekler dün akşam seyircileri çok duygulandırdı. Kırgın Çiçekler’de Seher’in ölümü sonrası herkes büyük bir şok içerisindedir. Meral, annesinin intikamını almak için plan yapmaktadır. Kırgın Çiçekler’de Banu ve Selin arasında ipler bu hafta gerilecek. Selin, Banu’ya reddedemeyeceği bir teklif yapar. Nazan, mahkemeyi kandırarak beraat kararı almak istemektedir.

Mesude ile boşanmayı kabul eden Kemal, yeni gözdesi Nezihe’nin peşindedir. Güney, Songül’ü ailesine sevdirmek için akşam yemeğine çağırır. Kızlar günden güne depresyona giren Cemre için endişelenmektedir. Emel, Cemre’yi tamamen etkisiz hale getirmek için korkunç bir plan yapar…

KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zeyno, kızları Cemre’nin halasına karşı uyarır. Hapishaneden çıkan Seher’e Nazan, kucak açarak evinde misafir eder. Cemre durumu öğrenince kızlarla kavga eder. Herkesten uzaklaşarak Emel’in tuzağına düşer ve git gide kötüye gitmeye başlar. Banu’nun bebeği doğurmaya kararlı olduğunu anlayan Selin, Banu’yu çok zor bir durumun içine sokar.

Ünlü bir şarkıcıdan düet teklifi alan Meral, kazanacağı para ile taşınmak için gün saymaktadır. Abbas’ın adamları tarafından takip edildiğini düşünen Seher ise korku içindedir. Yeni bir hayat için mücadele ederken beklenmeyen bir durumun içine çekilirler…

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+5 = ?