logo


23 Mayıs 2016

Kırgın Çiçekler dizisi 47. bölümde Cemre’ye büyük şok!

5742a87ac03c0e4d9838661b

ATV’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 47. bölüm için nefesler tutuldu. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölümünde Emel, Cemre’yi akıl hastanesine kapatıyor. Kızlar Cemre’yi kurtarabilecek mi?

Kırgın Çiçekler bu akşam 47. bölümü ile ekrana gelecek. Pazartesinin heyecan dolu dizisi Kırgın Çiçekler’de yine gözyaşı var. Cemre akıl hastanesinde. Eylül ise Kemal hakkında suç duyurusunda bulunduğunu öğrenen Mesude’den çekiniyor. Kırgın Çiçekler 47. yeni bölüm ile ilgili merak edilenler haberimizde.

Cemre, akıl hastanesinden kurtulabilecek mi?

Kemal hakkında suç duyurusunda bulunan Eylül, Mesude öğrenince ne yapacak korkusuyla beklemektedir. Emel tarafından zorla hastaneye kapatılan Cemre, çaresizlik içindedir. Kızlar, Feride ile beraber Cemre’yi kurtarmak için harekete geçer. Meral, İhsan’ı hapse attırmak için delil peşindedir. Songül, okulu temsil etmek üzere yüzme yarışmasına seçilir. Kader, Banu’nun kira borçlarını ödemek için Güney’den yardım ister. Emel’in Cemre’yi hastaneye kapattığını öğrenen Nazan, Emel’i köşeye sıkıştırır…

KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Emel, Cemre’nin velayetini almak için Neriman’ın karşısına çıkar. Kızlar engel olmak için Feride’nin yardımını ister. Defne, Nazan’ın kızlarla işbirliğine girmesinden rahatsız olur. Planlarını bozmak için gizlice kızları takibe alır. Cemre, Defne yüzünden çok zor bir durumun içine düşer.

Meral, artık çektiği acıya dayanamayarak intikam almak için İhsan’ın karşısına çıkar. Nezihe ile evlenme ihtimali ortadan kalkan Kemal, Eylül’ü suçlayarak yurdun kapısına dayanır. Kemal’in tehditleriyle bunalan Eylül tüm dengeleri değiştirecek bir karar alır.

Etiketler: » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+10 = ?