logo


13 Mayıs 2016

Kırgın Çiçekler 46. Bölüm öncesi heyecan dolu fragman!

5735c73318c7732e687f97a4

Kırgın Çiçekler 46. Yeni bölüm fragmanıyla gümbür gümbür geliyor. Dizinin yeni bölümünde birbirinden heyecan dolu dakikalar yaşanacak. Emel’in mutfakta ona hazırladığı uyku ilacını yakalayan Cemre ortalığı birbirine katacak. Peki, Meral annesini kimin öldürdüğünü öğrenebilecek mi? Kırgın Çiçekler heyecan verici yeni bölüm fragmanı sizlerle…

Kırgın Çiçekler 46. Bölüm fragmanıyla yine merak içinde bırakacak. Kırgın Çiçekler’in yeni bölümünde Meral annesinin katilini öğrenebilecek mi? Nazan’ı öldürdüğünü sanan Cemre’yi arkadaşları zor sakinleştirmiştir. Cemre karakol’da gözetim altına alınır. Kırgın Çiçekler 46. bölüm fragmanı detaylar…

KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Nazan’ı öldürdüğünü polise söyleyen Cemre, gözetim altına alınır. Kızlar ve Feride şüphe içindedir. Karakola gelen Emel’i suçlarlar. Meral, İhsan’dan intikam almak için girdiği evde kapana kısılır. Kemal ve Mesude boşanmak için hâkim karşısına çıkar. Eylül, sonunda evine dönebileceği için umutludur. Ekrem’le gelecek planları bozulan Banu, olaylardan Kader’i sorumlu tutar. Ölümle yüzleşen Nazan ise korku içindedir. Emel, Cemre’nin velayetini almak üzere harekete geçince, kızlar Cemre’yi kurtarmak için sürpriz bir işbirliğine girişirler…

Elinde bıçakla kanlar içinde uyanan Cemre, kendisini katil zannetmektedir. Nazan’ın kaybolduğu ortaya çıkınca bütün oklar Cemre ve Emine’yi gösterir.

Polis Nazan’ı ararken herkes merak içindedir. Banu’nun bebeği aldırmadığını öğrenen Neriman, bir çocukla daha uğraşmamak için bir plan yapar. Ailesiyle bağlarını koparan Güney, tek başına hayat kurmakta zorlanmaktadır. Emel, Cemre ile kızları görüştürmemek için yalan söyler fakat Mesude’ye yakalanır. Cemre hiç kimseye gerçeği itiraf edemediği için panikle kendi sonunu hazırlamak ister…

KIRGIN ÇİÇEKLER 46. BÖLÜM FRAGMANI

OYUNCULAR

FERİDE (İPEK KARAPINAR):
Trabzonlu, okumuş, zengin bir ailenin kızı. Çocuk Esirgeme Kurumu’nda müdür yardımcısı. Hayatın sert davrandığı bu çocuklara kalbini ve sevgisini açacağını, onların yaralarını sarabileceğini düşünüyor. Kızlara hayat umudu aşılamaya çalışırken kendisi de onlardan bir şeyler öğrenecek.

EYLÜL (BİRAN DAMLA YILMAZ):
16 yaşında. Babasını 11 yaşındayken kaybetmiş. Annesi ve küçük kız kardeşiyle beraber kıt kanaat bir çocukluk sürmüş. Üvey babasının tacizine uğruyor. Annesi tarafından yetimhaneye teslim ediliyor.

SONGÜL (GÖKÇE AKYILDIZ):

16 yaşında. Babası cezaevine girmiş. Annesi de yeniden evlenmiş. Yeni kocası, ‘Songül’ü istememiş. Bu yüzden sert. Oysa gerçekte duygulu, duyarlı ve fedakar.

CEMRE (HAZAR MOTAN):
16 yaşında. Nişantaşı’nın zengin ve popüler kızı. Bir evin bir çocuğu. Yetimhane kızlarıyla arasında asla yıkılmayacak duvarlar olduğuna inanıyor.

KADER (ÇAĞLA IRMAK):
16 yaşında. Doğduğu gün bir fırının un çuvalları arasına bırakılmış. O gün bugündür yetimhanede yaşıyor.

MERAL (ALEYNA SOLAKER):
16 yaşında. Gayri meşru olduğundan annesi tarafından yetimhaneye verilmiş. ‘

TOPRAK (ÖZGÜR ÇEVİK)
Mesleğini ve çocukları seven, iyi niyetli dürüst bir insan. Öğrencilerine sonuna kadar güvenen bir öğretmen. Aynı zamanda aksi bir adam. Özellikle kadın-erkek ilişkilerinde duygularını ifade edemeyen, kadın ruhundan pek de anlamayan biri.

İPEK KARAPINAR KİMDİR?

Tam adıyla Funda İpek Karapınar, 1 Ocak 1984 İstanbul doğumludur. Başarılı oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Konservatuvarında keman eğitimi almıştır.

Birçok dizide rol alan oyuncu ilk olarak Hatırla Sevgilisi dizisinde rol almıştır. Küçük Sırlar dizisi ile tanınan güzel oyuncu şimdilerde ATV’de yayınlanan Kırgın Çiçekler’de rol almaktadır.

İpek Karapınar dizi dünyasına Hatırla Sevgili, Kurtlar Vadisi Pusu, Zehirli Sarmaşık, Doludizgin Yıllar gibi dizilerde üstlendiği roller ile giriş yapmış olsa da asıl çıkışını Köprü dizisinde üstlendiği rol ile sağlamıştır.

Köprü dizisinde gösterdiği performans ile büyük beğeni toplayan ve sonrasında pek çok teklif alan oyuncu popüler yapımlarda yer alma başarısını göstermiştir.

Köprü dizisinden sonra Küçük Sırlar dizisinde Arzu karakterine hayat vermeye başlayan Karapınar, Ustura Kemal dizisinde Nihal, Talih Kuşu dizisinde Cansu, Adını Kalbime Yazdım dizisinde Leyla, Hayat Yolunda dizisinde Yelda Güçlü, Kırgın Çiçekler dizisinde Feride karakterlerini canlandırmıştır.

Oyuncu son dönemde daha çok dizi odaklı projeler ile gündeme gelmekte ve önemli yapımlarda yer almaktadır.

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+5 = ?