logo


Kiraz Mevsimi’nin yayın günü değişti

kiraz-mevsimiFox Tv’nin reyting rekorları kıran dizisi Kiraz Mevsimi’nin yayın günü ve saati değiştirildi. Başladığı ilk günden fenomen haline gelen dizinin yeni yayın günü artık Cumartesi.

5 Eylül tarihinde Reyting sıralamasında Total’de 1. sırada fox tv dizisi ‘Kiraz Mevsimi’, 2. sırada ‘Kiraz Mevsimi Özet’, 3. sırada star TV dizisi ‘Beni Affet’ yer aldı. AB’de ise 1.’lik ‘Kiraz Mevsimi’nin, 2.’lik ‘Kiraz Mevsimi Özet’in, 3.’lük Kanal D’de yayınlanan yabancı sinema ‘Kod Adı Olympus’un oldu.

KİRAZ MEVSİMİ 10. BÖLÜMDE NELER OLACAK? 13 EYLÜL CUMARTESİ

Öykü, Ayaz’ın uzak durma kararından sonra perişan haldedir. Ancak Ayaz’ın hiçbir şey olmamış gibi gezip tozduğunu öğrenen Öykü, Radikal bir karar alır. Artık o da hayatını yaşayıp, umursamaz olacaktır. Yakut Giyim’in sahibi Önem’in kapısını çalar. Ayaz ve Öykü’nün birlikte çekildikleri fotoğrafları görmüştür. İkilinin sosyal sorumluluk projesinin yüzleri olmalarını ister. Ayaz ve Öykü, istemeseler de mecburen bir araya gelmek zorunda kalırlar. Mete, herkese kulağını tıkamıştır. Şeyma’yla mutlu olmaya çalışmaktadır. Ancak Şeyma’nın geçmişinden gelen bir misafir, Mete’nin yine kafasını karıştırır.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

7+4 = ?