logo


06 Mayıs 2016

Kiralık Aşk’ın 45. bölümü için nefesler tutuldu!

kiralık ask

Kiralık Aşk bu akşam heyecan dolu dakikalar ile izleyici karşısına çıkacak. Kiralık Aşk’ta Defne ve Ömer arasındaki romantik dakikalar herkesi şaşırtıyor. Kiralık Aşk 45. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklardan ipuçları haberimizde.

Kiralık Aşk bu akşam 45. bölüm ile ekrana gelecek. Defne ve Ömer arasında yaşanan sürpriz dakikalar izleyenleri ekrana kilitliyor. Kiralık Aşk 45. bölümde neler olacak? İşte Kiralık aşk 45. bölüm fragmanları ve yeni bölümden merak edilen detaylar..

KİRALIK AŞK’TA BU HAFTA NELER OLACAK?
Defneler’in evi satışa çıkarılır. Ne yapıp edip satışı durduracağına inanan Defne, durumu Ömer’e çaktırmamak için her şeyi yapar ancak yine tüm şüpheleri üzerine çeker. Ömer, Defne’nin kendisinden bir şey sakladığını fark eder.

Fikret resmen gitti! Gidişi ile mağaza meselesi de muallakta kaldı. Yasemin Passionis’e döndü. Artık Sinan’la hem iş arkadaşı hem de sevgililer. Ancak Yasemin ve İsmail tesadüfen karşılaşıyorlar. Bu sürpriz karşılaşma sonrası Sinan’ın tavrı ne olacak acaba? Sude ise Sinan’ın kendisine karşı umursamaz tavırlarından artık sıkılmış durumda. Tüm vaktini Deniz’le geçirmeye başlar. Bu ikili acaba neler yapacak?

Defne ve Ömer bir türlü yalnız kalamıyorlar. Ömer sonunda çözümü buluyor ve Defne’yi kaçırıyor. Hem de çok manidar bir yere!…
Defne’yi hiç beklemediği yerden vuracak ve sırrı Ömer’in kapısına dayandıracak sürpriz ne?

KİRALIK AŞK 45. BÖLÜM FRAGMANI

572c7cad67b0a94884442b3b

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

Defne’nin Fikret’in evine ani gelişi ile her iki tarafta kılıçlarını çeker. Fikret, Ömer’le bir şansı olduğuna inanmaktadır ve bunu artık Defne’den bile saklayamaz hale gelmiştir. Yasemin’in sürpriz ziyaretçisi Ömer, en yakın arkadaşı ile arasını düzeltmek için Yasemin’le ortak olmaktan başka bir yol bulamaz. Passionis ve Cherie ortaklığı ile yeni bir dönem başlar. Fikret ile mağaza açma fikrini mecburen onaylayan Defne tedirgindir. Fikret Defne’ye, Ömer’in tarafını seçmesi için küçük bir oyun oynamayı teklif eder. Düelloya giren iki kadın Ömer için kapışacaktır.

Neriman ve Koray ise Defne’nin cephesinde bu kapışmaya dahil olurlar. Peki bu zorlu mücadelenin kazananı kim olacaktır?

Kaynak:Hürriyet

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+7 = ?