logo


25 Haziran 2016

Kilo Aldırıcı Ürünlerin Etkisi Nasıldır?

Günümüzde adını oldukça fazla duyuran kilo aldırıcı ürünler, hem bayanların hem de erkeklerin kullanımına uygun içerikte hazırlanmıştır. Maalesef, fazla kilolar sizlerin başına dert olurken, bazı kişilerde de oldukça fazla zayıflık kendini gösteriyor. Yine zayıflıkta kilo problemlerinden sayıldığından, bu konuda da uzman desteği almak oldukça önemli olabilir.

Son zamanlarda kilo aldırıcı ürünlerin bu konuda etkisi bilinirken, günlük almanız gereken kalori miktarında sizlere destek olacaktır. Etkilerinin nasıl olduğu sorularını bizlere ileten müşterilere, kesin bir cevap mümkün olmasa da, kişiye göre etkilerinin değiştiğini bilmenizi istiyoruz. Mesela, 190 cm bir boya sahip kişi de, bombax 1 ayda aldırdığı kilo 5 kilogram iken, 160 cm bir bayan da daha farklı sonuçlar ile karşılaşabilir. Daha fazla kilo alabilmeniz mümkün iken, daha az kilo da alabilirsiniz. Bu da günlük almanız gereken kalori miktarına ve yaktığınız kalori miktarına göre değişecektir.

Günlük kalori alımı nasıl olmalıdır?

Bildiğiniz gibi metabolizmanıza bağlı olarak kilo problemleri, farklı hastalıklardan kaynaklı da ortaya çıkmaktadır. Kilo alıp verebilmeniz için, günlük kalori miktarı da oldukça önemlidir. Bir diyet uzmanı ile görüşerek, günlük almanız gereken kalori miktarını öğrenebilirsiniz. Daha sonra ise, kilo aldırıcı ürünlerden de destek alarak, normal besinlerden alamadığınız protein, kalsiyum, sodyum, fosfat, karbonhidrat ve şeker değerlerini bu ürünlerden alarak, kendinize destek verebilirsiniz. 1 aylık kullanımlarda ise, kaç kilo aldığınızı bir tabloya yazarak, kendi değerlerinize göz atarak, daha etkili bir program oluşturabilirsiniz. Bombax siparişi vermek için http://www.bombaxtr.com/ linkine tıklayınız.

Etiketler: »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

10+9 = ?