logo


15 Mart 2016

Kibarlı E1

kibarli-e1

Kibarlı E1, cinsel iktidarsızlığı gidermek ve cinsel ilişkideki verimi arttırmak için üretilmiş bir üründür. Bebek sahibi olmak isteyen fakat olamayan erkeklerin tedavi sürecindeki en büyük destekçisidir. Cinsel arzuyu arttırmanın yanı sıra sperm kalitesini de arttırmaktadır. Spermlerin daha hızlı ve verimli hareket etmelerini sağlar. Böylece kısırlık tedavisi uygulandığı esnada kullanılan ilaçlara destek olur. Gıda takviyesi niteliği taşıdığı için de ilaçlarla aynı anda kullanılmasında bir sıkıntı yoktur. Üstelik tedavi sürecinin kısalmasına yardımcı olarak, o stresli süreçte baba adaylarına destek olur.

Kibarlı E1 Güvenilirliği
Kibarlı E1, içerisinde kimyasal hiçbir madde olmayan yüzde yüz bitkisel bir üründür. Kibarlı E1 güvenilirliği, satışa sunulmadan önce Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından testedilip, onaylanmıştır. İnsan sağlığı için olumsuz bir etkisinin olmadığına karar verildikten sonra da Kibarlı firmasının çatısı altında satışa sunulmuştur. Sağlık Bakanlığı’ndan onay almamasının sebebi ise ürünün ilaç olmamasıdır. Takviye bir ürün olduğu için kimyasal testlere tabi tutulmasına gerek duyulmamıştır. Sadece erkeklerin kullanımına uygun olan Kibarlı E1 12 yaş ve altı çocuklar ile kadınlar tarafından kullanılması yasaktır.

Kibarlı E1 İçeriği
Kibarlı E1, tıpkı diğer Kibarlı ürünleri gibi yüzde yüz doğaldır. Şifalı bitkilerin, en iyi şekilde fayda sağlayabilmesi için bir araya getirilmesi ile oluşmuştur. Kibarlı E1 içeriği Lepidyum, nar kabuğu, alıç meyvesi, çoban çökerten özleri ile Panax Ginseng kök ekstresi, Epimedium bitkilerinden hazırlanmış bir üründür. İçerisindeki bitkiler bir araya getirildiğinde maksimum etkiyi sağlayabilecekleri oranda dağıtılmıştır.

Reishi Mantarı
Reishi mantarı Çin’inbinlerce yıl önce keşfettiği ve tıpta iksir niyetine kullanılmış ülkemize de Dr. Mustafa Eraslan tarafından tanıtılmıştır. Kullanıcılarını fiziksel ve ruhsal olarak tazeleyen bu mantar, yenilebilen mantar türlerinden değildir. Yalnızca özsuyu elde edilerek ya da toz haline getirilerek kullanılmaktadır. Reishi mantarı için en basit ve etkili kullanım şekli ise Kibarlı firmasının ürettiği kapsül formatıdır. Etkisi yoğun şekilde hissedilen bu ürün sayesinde vücut direnç kazanarak, sistemli çalışmaya başlamaktadır. Bu sebeple de her türlü rahatsızlıkta gıda takviyesi olarak kullanılabilmektedir.

Etiketler: » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

10+4 = ?