logo


25 Haziran 2016

Kerimcan Durmaz kulüp kapattı

kerimcan-durmaz-kulup-kapatti-7248802

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, Gümbet Barlar Sokağı’ndaki Pasha Clup’ta sahne aldı. Durmaz’ın çıktığı gece kulübünde saatler öncesinden biletler tükendi, kulübün kapıları izdihamdan dolayı müşterilere kapandı.

Bilet satışları saatler önceden biten konserde, Kerimcan Durmaz için hayranları birbirlerini ezdi. Durmaz sahneye çıkmadan kulübün kapıları yer kalmayınca müşterilere kapandı. Adım atacak yer kalmayan Pasha Clup’te Durmaz’ın bazı takipçileri kapılar kapanınca içeri giremedi. Kerimcan’ı izlemek isteyenler sokakta yoğunluk oluşturdu.

Yaklaşık 2 bin 500 kişinin geldiği kulüpte Durmaz sahneye çıktığında büyük bir çığlık koptu. Dj kabinine geçen Kerimcan, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Söylediği her söz sonrası çığlıklarla yanıt veren hayranları, Durmaz’ın fotoğrafını çekmek için birbirlerini ezdi. Sıra dışı, kendine has ve eğlenceli tavırları ile dikkati çeken Durmaz, sabahın ilk ışıklarına kadar sahnede kaldı.

Sosyal medyada binlerce takipçisi olan Durmaz, izdihamı sosyal medyada paylaşmak için telefonu ile çekim yapmayı da ihmal etmedi. Kerimcan’ın sahnede yaptığı danslar da büyük beğeni topladı

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

9+2 = ?