logo


Kerem Bürsin’in yeni dizisine büyük ilgi

seref-meselesi-YAGMURHABERŞeref Meselesi’nin ilk fragmanı büyük merak uyandırdı.

Kanal D’nin yakında ekrana gelecek yeni dizisi Şeref Meselesi’nin dün akşam yayınlanan ilk fragmanı büyük beğeni gördü ve merak uyandırdı.

FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN!

Kanal D’nin başrollerini; Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı, Burcu Biricik, Alma Terziç, Taner Turan, Uğur Uzunel, Baki Çiftçi, Kağan Uluca, Sezin Bozacı, Hakan Salınmış, Şebnem Doğruer, Ahmet Dizdaroğlu, Şerif Erol ve Tilbe Saran’ın paylaştıkları, yapımını D Yapım’ın, yapımcılığını E. Ayşe Durmaz’ın üstlendiği, yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı merakla beklenen yeni dizisi Şeref Meselesi’nin dün akşam ilk kez yayınlanan fragmanı izleyicilerden büyük ilgi gördü ve merak uyandırdı. Fragmanın yayınının ardından izleyiciler sosyal medyada beğeni ve övgü dolu yorumlar yaptılar ve mesajlar attılar.

İşte o mesajlardan bazıları:

– Fragman çok güzeldi bin kere izledim çok özlemişim inşallah bir an önce başlar #ŞerefMeselesi @kerembursin

– Şeref Meselesi nasil piril piril bi is olmus. Ask; kardeslik; dostluk. Yakisiklilar ve guzeller.. İzlenir bu dizi #SerefMeselesi

– Bu dizi olmuş bence.. İnsanı yoran bi karmaşası yok, sade ama ilgi çekici.. #ŞerefMeselesi

– acaba fragmanı kaç bin kere izlerim ya.. serseri adam rolleri cukkk resmen bürsinime artiz ya #SerefMeselesi

FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN!

Şeref Meselesi’nin konusu ise şöyle:

Yiğit (Kerem Bürsin) ve Emir (Şükrü Özyıldız) iki kardeştir. Yiğit oldukça çekici, hovarda ve dışadönük bir gençken, kardeşi Emir ise abisinin aksine dış görünüşünden ziyade aklına güvenen, zeki ve başarılı biridir. Her ne kadar zıt olsalar da birbirine bağlı bu iki kardeşin dünyaları, önce dedelerinin, ardından da babalarının ölümü ile altüst olur. İki kardeşin yanyana yürüdüğü yol, bir gün onları kısa bir süre sonra karşı karşıya getirecektir. İstanbul’da yeni taşındıkları mahallenin soğuk ama can yakan güzeli Sibel (Yasemin Allen) her iki kardeşin de gönlünü çelerken, genç kızın yakın arkadaşları, Derya (Şükran Ovalı) ve Kübra (Burcu Biricik) da ilk görüşte kendilerini Yiğit’in cazibesine kaptıracaklardır.

Sürükleyici hikayesi ve genç kadrosu ile izleyicilerin yeni ekran gözdesi olmaya aday Şeref Meselesi yakında Kanal D’de…

 

FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN!

Etiketler: » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+7 = ?