logo


Kerem Bursin hayranları ekran başına!

kerem bursin

Serenay Sarıkaya ile aşk yaşayan Kerem Bursin yine adresi aynı oldu! Kerem Bursin Kanal D ekranlarında yayınlanacak dizide başrolü kaptı. Ancak bir şartı var. Kerem Bursin Serenay Sarıkaya ile oynamak istiyordu.

Serenay Sarıkaya ile aşk yaşayan Kerem Bursin yine adresi aynı oldu! Kerem Bursin Kanal D ekranlarında yayınlanacak dizide başrolü kaptı. Ancak bir şartı var. Kerem Bursin Serenay Sarıkaya ile oynamak istiyordu. Kanal D’de yayınlanan Güneşi Beklerken dizisiyle yıldızı parlayan ve geçen sene aynı kanalda yayınlanan Şeref Meselesi dizisinde başrol oynayan Kerem Bürsin, yeni sezonda da adresini değiştirmedi. Kerem Bursin, Kanal D’nin yeni sezonda yayınlanacak yeni dizisinde rol alacak. Uçankuş’un haberine göre Kerem Bursin, D Productions ile anlaşma sağladı.

Bir aşk hikayesinin anlatılacağı dizide Kerem Bursin’in partneri ise henüz belli olmadı. Kerem Bürsin geçen sezon Şükrü Özyıldız’la birlikte Şeref Meselesi dizisinde başrol oynamıştı. Bir sezon yayınlanan dizi 26. bölümüyle final yapmıştı.

Kerem Bürsin geçen sezon Şükrü Özyıldız’la birlikte Şeref Meselesi dizisinde başrol oynamıştı. Bir sezon yayınlanan dizi 26. bölümüyle final yapmıştı.

Etiketler: » » » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

5+2 = ?