logo

13 Eylül 2016

Kerem Bürsin ayda 200 bin lira kazanacak

kerem-bursin

Kerem Bürsin ekrana dönmeye hazırlanıyor. Ünlü oyuncu “Bu Şehir Arkandan Gelecek” adlı dizi ile seyirci karşısına çıkacak.

Sevgilisi Serenay Sarıkaya ile birlikte rol aldığı reklam filmindeki anlaşması sona eren Kerem Bürsin yeni sezonda yepyeni bir dizi ile ekrana dönmeye hazırlanıyor. Bürsin rol alacağı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ adlı diziden ayda 200 bin TL kazanacak.

Son olarak bir kot firmasının reklam yüzü olan ancak geride bıraktığımız günlerde firmayla yollarını ayıran Kerem Bürsin ekrana dönmeye hazırlanıyor.

Ekranların son dönem yakışıklılarından Kerem Bürsin, yaşadığı aşkları ve başarılı oyunculuğuyla göz dolduruyor.

Boks dersleri aldı

Bürsin, Kanal D’de başlayacak ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ dizisinde dövüşçü ‘Ali’ karakteri ile seyirci karşısına çıkacak. Ünlü oyuncu diziden bölüm başına 50 bin TL alacak, ayda 200 bin TL kazanacak.

Rolüne bir yıldır hazırlanan Kerem Bürsin haftanın 5 günü spor yaptı ve boks dersleri aldı.

Yeni partneri Hazal Kaya mı?

Kerem Bürsin’in bir boksörü canlandıracağı Ay Yapım imzalı yeni dizi için Hazal Kaya’yla da görüşüldüğü iddia ediliyordu. 29 yaşındaki oyuncunun boks dersleri alması, projede Bürsin’e eşlik edeceği iddiasını güçlendirdi. Kaya, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımda hastag olarak #boksantrenörümyededi #hemencoştum yazdı.

1

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?