logo

18 Temmuz 2016

Kepçe Kulak Tedavisi

Kepçe Kulak Tedavisi genellikle lokal anestezi altında yapılmakta olan bir cerrahi girişim olu, bazen erken yaşlarda yapılabildiğinden bu durumlarda da genel anestezi altında yapılabilmektedir. Otoplasti ismi ile de bilinen kepçe kulak tedavisi yaklaşık olarak 1 saatlik bir operasyon ile yapılabilmektedir.  Kepçe kulak işlemleri de hekimlerin artı tecrübesi oldukça önemlidir ve Op. Dr. Leyla Arvas bu alanda da son derece tecrübe sahibi bir hekim olmasından dolayı oldukça tercih edilmektedir. Kulak estetiklerinde son dönemlerde gelişen teknoloji ile de birlikte son derece ufak bir kesi ile ya da diğer kesi olmadan yöntemler ile de kepçe kulakların tedavisi kısa sürede ve kolay bir biçimde yapılabilmektedir.

Kepçe Kulak Ameliyat Fiyatları da diğer estetik operasyonların yanı sıra biraz daha uygun fiyatlara yapılmakta olup, ancak uygulamaların yöntemine göre farklılıklar gösterebilmektedir. Bu nedenle de hekimimiz ile yapılan ilk muayene neticesinde hangi uygulama ile kulak estetiği yapılacağına karar verilerek buna bağlı olarak da kepçe kulak ameliyat fiyatları hakkında hastalarımıza bilgi verilmektedir. Dr. Leyla Arvas her daim öncelikli olarak hastalarının isteklerine göre bir tedavi yöntemi belirlemekte ve kişilere uygun olabilecek ve en önemlisi de doğru görünümü sunacak eşsiz bir sanat sunmaktadır. Estetik operasyonların her biri hem görsellik olarak hem de sağlık açısından da oldukça önem taşımaktadır.

İple Kulak Estetiği ise; diğer kulak estetiklerine göre daha önce de söz ettiğimiz gibi kesi olmadan yapılan önemli uygulamalardan biridir ve son dönemlerde de sıkça tercih edilmektedir. Bu yöntem ile yapılan kulak estetiğini hakkında bilinmesi gereken en önemli detay uygulamanın belirli bir zaman sonunda geçerliliğini yitirmesidir. Kısacası kesi olmadan yapılıyor olmasının bir dezavantajı da budur. İple Kulak Estetiği konusunda da uzman olan Leyla Arvas ile görüşmek ve yöntem ile ilgili daha detaylı bilgi için her zaman olduğu gibi www.drleylaarvas.com internet sayfamızı ziyaret edebilir ve yine burada yer alan iletişim numaralarımızdan da bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?