logo


04 Mart 2019

Kenan Doğulu’nun annesi Serpil Doğulu ilk kez konuştu

Kenan Doğulu Beren Saat boşanıyor mu? İddiaları son günlerde epeyce konuşuluyordu. Kenan Doğulu yaptığı açıklama ile bu iddiaya son noktayı koymuştu. Ancak, Doğulu’nun annesi Serpil Doğulu’nun yaptığı açıklama herkesin kafasını karıştırdı.

Kenan Doğulu, geçtiğimiz günlerde eşi Beren Saat’le çıkan boşanma iddialarını yalanmasına rağmen annesi Serpil Doğulu’nun sorulara, “Ben bilmiyorum, siz daha iyi bilirsiniz” demesi kafaları karıştırdı.

Kenan Doğulu, Wolkswagen Arena’daki 360 derecek konseriyle bir ilki yaşadı. Şarkıcı, alanın ortasına kurulan 350 m2’lik özel sahnede hayranlarına seslendi. Doğulu, geçtiğimiz günlerde eşi Beren Saat’le çıkan boşanma iddialarını yalanmasına rağmen annesi Serpil Doğulu’nun sorulara, “Ben bilmiyorum, siz daha iyi bilirsiniz” demesi kafaları karıştırdı.

BEREN SAAT BU PAYLAŞIMI YAPMIŞTI

Beren Saat’in ”En karanlık doğum günüm” paylaşımıBoşanıyorlar iddiasının çıkış noktası ise Beren Saat’in geçtiğimiz günlerde yaptığı Instagram paylaşımı olmuştu. 26 Şubat’ta 35 yaşına basan Saat’in “En hüzünlü doğum günüm” dediği, bir trafik kazasında kaybettiği eski sevgilisi Efe Güray’dan da bahsettiği paylaşım, takipçileri tarafından boşanma ile ilgili olarak yorumlanmıştı.(acunn.com)

Share


#

SEN DE YORUM YAZ

4+3 = ?