logo


Kedicik’ten şoke eden PKK açıklaması

didem-urer

Beyaz TV’de Tahir Sarıkaya’nın sunduğu Uyan Türkiyem programına konuk olan Adnan Oktar’ın kedicikleri, canlı yayında PKK hakkında şok iddialarda bulundu.

Adnan Hocanın kedicikleri PKK’dan tehdit aldıklarını anlatarak, ” PKK’dan tehdit aldık. PKK Bu kadar korkulacak bir örgüt değil. PKK korkak aslında. PKK’nın propaganda gücünden dolayı böyle oluyor” şeklinde konuştular.
Adnan Hocanın kedicikleri Beyaz TV’de yayınlanan Uyan Türkiyem programında önemli açıklamalarda bulundu. Sunucu Tahir Sarıkaya ” PKK ile iligili çok sert açıklamalarınız var, PKK’dan tehdit aldınız mı?” şeklindeki sorusuna; Kediciklerden Didem Ürer şunları söyledi: ” PKK’dan tehdit aldık. Emniyet Adnan Hoca’ya koruma teklifinde bulunuldu. Hocamız kabul etmedi. Bizi Allah korur. PKK Bu kadar korkulacak bir örgüt değil. PKK korkak aslında. PKK’nın propaganda gücünden dolayı böyle oluyor. Kanallarda ‘Ocaklara yas düştü’ haberi cerirseniz PKK propagandasını yapıyor

‘IŞID PKK’NIN KÖKÜNÜ KAZIYACAK”

Ürer, ”Aslında PKK’nın sonu geldi. Ülkemizin güneyinde IŞİD var. IŞİD Türkiye için birinci dereceden bir tehlike değil. PKK’nın kökünü kazıyacağını sonuna kadar duyuruyorlar.” dedi. Sarıkaya IŞİD’a yakınmısınız? şeklinde sorusuna Ürer şunları söyledi: ” Biz her türlü şiddete karşıyız. Burda bir gerçek var. IŞİD Türkiye için bir tehdit değil, Bu resmen görülüyor. Güneydoğuda gençleri açıkca eğitime alan PKK varken, bazı siyasetçiler Güneydoğu’ya giderek, ‘ IŞİD gençleri kandırıyor’ açıklamasını yapıyorlar. PKK gençlerimizi nasıl kandırıyor sorusunu soramıyoruz. IŞID PKK’nın kökünü kazıyacak. PKK’nın sonu geldi. Türk hükümetine teslim olmaları gerekiyor”

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

7+6 = ?