logo


Kaza yapan genci soğuk su ayılttı

araba-640x360Antalya’da sabaha karşı refüje çarpan aracın içerisinde uyuyakalan 20 yaşındaki Nurol Cem Ünal’ı uyandırmak için itfaiye, 112 sağlık ekibi ve polis seferber oldu.

Saatlerce süren çabalara rağmen uyanmayan genci, yüzüne dökülen bir sürahi soğuk su ayılttı.

Konyaaltı Caddesi, Varyant’ta gece yarısı refüje çarparak kaza yapan 06 SH 229 plakalı araç, sabah plaja inen araçların sürücüleri tarafından fark edildi. İçerisinde bir kişinin hareketsiz halde yattığını görenler polisi aradı. Olay yerine ulaşan ekip, kapıları kilitli olan araçtaki Nurol Cem Ünal’ı uyandırmak için çaba sarf etti. Bu sırada olay yerine çağrılan kurtarıcı aracı güvenli bir noktaya çekti.

112 DE UYANDIRAMADI

İtfaiye ekipleri tarafından kelebek camı kırılan otomobilin kapısı açıldı. Sağlık ekipleri tarafından kontrol edilen gencin hayati tehlikesinin bulunmadığı sadece uyuduğu anlaşıldı. Hiçbir uyarıya tepki vermeyen Ünal, yaklaşık 3 saat boyunca hareketsiz halde yattı.

SOĞUK SUYU DÖKÜNCE

Aracın yanından ayrılan itfaiye ve sağlık ekibinin ardından gencin yanına bir sürahi soğuk suyla gelen güvenlik görevlisi Ünal’ı, suyu yüzüne dökerek saniyeler içerisinde ayılttı. Yüzünü yıkayarak kendine gelen Ünal, kazayı hatırladığını yanında bir arkadaşının da olduğunu söyledi. Polisin tutanak tutmasının ardından Ünal olay yerinden ayrıldı.

Etiketler:

Share