logo


Kayseri’de esrarengiz kadın cinayeti

Kayseri’de esrarengiz kadın cinayeti

2 çocuk annesi, tek kurşunla öldürülüp çukura atıldı. Kocası acısını facebook’tan paylaştı.

Kayseri’nin Özvatan İlçesi’nde vatandaşlar tarafından, başından tek kurşunla vurulup çukura atılmış bir kadın cesedi bulundu. Jandarmanın ekiplerinin yaptığı çalışmada, çürümüş halde bulunan cesedin 24 yaşındaki 2 çocuk annesi Hülya Irmak’a ait olduğu belirlendi. Ayrı yaşadığı eşi ise acısını facebook’tan paylaştı.

Kayseri’de esrarengiz kadın cinayeti1

Feci olay, Kayseri’nin Özvatan İlçesi Kemrelik Mahallesi Hamam mevkisinde 28 Kasım’da günü meydana geldi. İki vatandaş, arazide bulunan bir çukurda kadın cesedi olduğunu fark etti. Vatandaşlar durumu hemen jandarmaya bildirildi. Olay yerine gelen jandarma ekibinin yaptığı incelemede, çürümeye başlamış cesedin üzerinden kimlik çıkmadı. Olay yeri inceleme çalışmalarının tamamlanmasının ardından, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılan cesetle ilgili kimlik tespit çalışması başlatan jandarma, kayıp ihbarında bulunan ailelerle iletişime geçti.

KOLUNDAKİ DÖVMEDEN TEŞHİS EDİLDİ

Olayla ilgili polisten de destek alan jandarma, kayıp ihbarında bulunan aileleri teşhis için morga götürdü. Çürüyen ve tanınmaz halde olan cesedin kimliği 3 gün sonra teşhis edildi. Evli 2 çocuk annesi Hülya Irmak’a ait olduğu belirlenen cesedi, yakınları kolundaki gül dövmesinden tanıdı. Öldürülen kadının çocuklarının da babası Hasan Güntek’in yanında kaldıkları belirlendi.

1

AYRI YAŞADIĞI EŞİ ÜZÜNTÜSÜNÜ FACEBOOK’TAN PAYLAŞTI

Hülya Irmak’ın yapılan otopsisinde ise başına bitişik atışla sıkılan tek kurşunla öldürüldüğü ortaya çıktı. Genç kadının öldürülmesinin ardından, ayrı yaşadığı eşi Fırat Irmak da sosyal medya hesabından tepkisini dile getirdi. Fırat Irmak facebook hesabından yaptığı paylaşımında, “Çocuklarımın annesi Hülya Irmak hakkın rahmetine kavuşmuştur. Çok üzgünüm gerçekten. Kimse neden niçin diye sormasın. Çok üzgünüm konuşacak halim yok. Canımdan can koptu” ifadelerini kullandı.

Eşinin mezarı başındayken çekilmiş fotoğrafını da yayınlayan Irmak, ‘Toprağın buz gibi sen üşürsün orada. Yanındayım. O kadar soruyla geldim. Hepsini sordum tek cevap alamadım. Hakkım varsa sana gani gani helal olsun. Sende helal et” diye seslendi.

Cep telefonu da kayıp olan kadının öldürülmesiyle ilgili jandarmanın soruşturması sürüyor.

Etiketler: » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+4 = ?