logo


Kaybedenler Klübü Yolda HD İzle

2011 yılında gösterime giren Kaybedenler filmini herkes hatırlayacaktır. Yiğit Özşener ve Nejat İşler’in başrollerini paylaştığı Kaybedenler Klübü uzun süre başarısından söz ettirmeyi başardı. Komedi dram tadındaki bu filmin devam filmi Kaybedenler Klübü Yolda 2018’in mart ayında sevenlerine kavuşmaya hazırlanıyor. Sinema filminin ardından milyonlarca kişinin bu filmi Kaybedenler Klübü Yolda HD izle menülerinden de tekrar tekrar izlemesi bekleniyor.
Bu Kez Bir Yol Hikayesi
Radyocu olan Mete ve Kaan’ın komedi dram tadındaki programları ilk filmin konusunu oluşturmaktaydı. Usta oyuncu Nejat İşler’in oyunculuğu filmde yıldız gibi parladı. Kaybedenler Klübü yolda filminde adından da anlaşılacağı üzere bir yol hikayesi ele alınıyor. Ekim ayında başlayıp kasım ayında biten çekimler Mehmet Ada Öztekin yönetmenliğinde gerçekleşti.

Olimpos’tan İstanbul’a Bir Yolculuk

Mete ve Kaan kendi arkadaş ve hayran çevrelerinden oluşan bir grup Kadıköylü ile Olimpos’a tatile gider. Tatil dönüşünü tıpkı gittikleri gibi motorları ile yapmayı tercih ederler. Olimpos’tan İstanbul’a yola çıkan grubun başına gelen olaylar, aslında hayatın birer sürprizinden ibarettir. Ancak bu kez hiç beklemedikleri acı gerçekler ile yüzleşirler. Kaybedenler Klübü yolda HD izle menülerine tıklanma rekoru kırdıracak bu filmin fragmanı yayınlandığı günden bu yana milyonlar tarafından izlendi.

Cesur Sahneler konuşuluyor

Kaybedenler Klübü Yolda filmini yapımcılığını Erol Avcı üstlendi. Gençler tarafından çok sevilen ilk filmi takip eden ikinci filmin de fragmanı yayınlandı. Fragmanda bir detay da gözlerden kaçmadı. Filmdeki sevişme sahneleri oldukça cesur ayrıntılar il yer aldı. Şimdiden adından sık sık söz ettiren film, bu sahneleri ile de çok konuşulacağa benziyor. Özellikle Kaybedenler Klübü yolda HD izle menülerinden yayınlanan fragmanlar doludizgin bir filmin bizi beklediğini açıkça gösteriyor.

Usta Oyuncular Eşlik Ediyor

Kaybedenler Klübü yolda filmi şimdiden dört gözle bekleniyor. Genellikle Nejat İşler ve Yiğit Özşener’in göz önünde olacağı filmde ikiliye usta oyuncular da eşlik ediyor. özellikle Merve Çağıran, Hande Doğandemir, Sarp Akkaya ve Rıza Kocaoğlu gibi usta oyuncuların filmde yer alıyor olması sinemaseverleri daha fazla heyecanlandırıyor.

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+7 = ?