logo

30 Ocak 2016

Kartlı geçiş sistemi

Kartlı geçiş sistemleri hayatımızı bir hayli kolaylaştıran ve kontrollü olarak hareket etmemizi sağlayan ürünlerden bir tanesidir. Güvenli geçiş sisteminin bir diğer adı olarak bilinen ürün tipi, kartlı kapı geçiş sistemi, kartlı turnike geçiş sistemi, kartlı personel takip sistemi ve kartlı otopark geçiş sistemi olarak isimlendirilebilmektedir.

Genel olarak kapıları açmak ve personel takip amacıyla kullanılan bu ürün tipi, son dönemlerde kitleler tarafından daha çok tercih edildiği için Perkotek güvencesi ile birbirinden farklı alternatif seçeneklere sahip olan ürünlerin listelenmesine neden olmuştur. Bu nedenden dolayı da kartlı geçiş sistemi her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilebiliyor ve satın alınabiliyor haldedir. Kart hafızasına 5000’e yakın kişiyi yükleme ve bu kartları çoğaltarak personellere dağıtma olanaklarına sahipsiniz. Böylelikle dilediğiniz zaman hafıza içerisinde ki yedeklemelerin tamamını bilgisayara aktarabilir, mesai saatleri içerisinde ki hareketleri de görüntüleme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Personellerin ne kadar saat aralıklarında çalıştıklarını görüntülemek ve bunlara dahil olarak da bilgiler edinmek amacı ile siz de bu sistem türlerini tercih edebilir ve tüm bu konulara ilişkin olarak ürünleri satın alma olanaklarına sahipsiniz! Bugüne kadar 100.000’i aşkın kartlı geçiş sistemlerini satışa sunmuş olan ve sahiplerine ulaştıran Perkotek, alanında da lider konumda yer alan bir firma olarak göze çarpmaktadır. Siz de bu ürünlere sahip olmak ve cüzi rakamlar karşılığında satın almak amacı ile bizlerle iletişime geçebilir, konulara ilişkin olarak da detaylıca bilgi edinme fırsatlarına ulaşabilirsiniz. Pek çok kişi tarafından önemsenen ve değer gören bu ürün seçenekleri, 24 saat boyunca elektrik kesintisi yaşansa dahi hafıza kaybı yaşamamakta ve sizlerin her daim doğru ve üstün bir hizmet üzerinden bilgiler almasına olanaklar tanımaktadır.

Siz de hemen bizimle iletişime geçerek bu ürün çeşitlerine ulaşabilir, konuya ilişkin olarak da kapsamlı bilgiler alma faydalarına ulaşabilirsiniz. Kartlı geçiş ürünleri bir tık kadar uzağınızda! Hemen siz de Perkotek sitesine girerek alternatif ürünleri değerlendirebilir veya konulara ilişkin olarak da bizleri arayarak ürünler hususunda canlı destek alma şansına sahip olabilirsiniz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?