logo


10 Mayıs 2016

Kara Sevda’da Nihan ve Emir aynı odada yakalanıyor!

Kara Sevda'da Nihan ve Emir aynı odada yakalanıyor!

Kara Sevda dizisinde Emir, Nihan’ı kurduğu senaryo ile kendine mecbur bırakıyor. Kemal, dizinin yeni bölümünde Emir ve Nihan’ın yakınlaştığı anları uzaktan izleyerek şahit oluyor.

Kara Sevda 30. bölüm fragmanı entrika dolu sahnelerle ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Nihan ve Emir’in yakınlaşmasına Kemal şahit oluyor. Peki Kara Sevda 30. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanı

Kara Sevda 30. bölümde;Zeynep, Emir’in yatak odasında yakalanmasının üzerine, önce Nihan’ın sonra Kemal’in sorularıyla köşeye sıkışır. Bu durumdan kurtulması her zamanki kadar kolay olmayacaktır. Kemal, Zeynep’le ilgili şokunu atlatamamışken Nihan ve Emir’i aynı odada görmenin etkisiyle darmadağın olur. Kemal bundan sonra kalbinin kırıklığını öfkesiyle onaracaktır. Bu arada Leyla, yaşadıkları karşısında Kemal’e yeni bir pencere açmak ister. Kalbini ve yüzünü başka yana çevirmesi gerektiğini düşünmektedir. Önder kızı için endişelidir ve Nihan’ı Emir’den uzak, Kemal’e yakın tutmak ister. Planını uygulamak için harekete geçer. Nihan iş dünyasına giriş yapar. Nihan’ın Zeynep’le ilgili şüpheleri giderek artmaktadır. Zeynep Nihan’ın dikkatini çektikçe, Emir de Nihan’ı kazanmak üzereyken kaybetmekten korkar. Zeynep’e verdiği sözü bozmak üzeredir.

Kemal, Nihan’ın çevresinde olmasından rahatsızdır. Ona olan öfkesini artık dizginleyemez. Nihan’sa Kemal ve Asu’nun kaçınılmaz olarak yakınlaşmalarını izlemek zorunda kalır. Emir Nihan’la mutlu evlilik oyununu sürdürürken, günün sonunda ikisinin evliliğine dair Kemal’in soruları tamamen tükenecektir.
Emir Zeynep’le ilgili kesin kararını verdiğinde Zeynep bir tek Kemal’den yardım ister. Aynı sırada Emir ve Nihan için de günün rengi değişir. Onları bekleyen tehlikeden habersiz, elleri kolları bağlı kalacakları bir tuzağa doğru çekilirler.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+4 = ?