logo


Kapadokya Balon Turu Düzenleyen Firmalar

Kapadokya denilince akla ilk gelen etkinliklerin başında gelen balon turları, pek çok farklı firmalar tarafından farklı konseptler ile düzenlenmektedir. Bambaşka bir sektör olan ve bu sektörde yer alan başarılı uygulamaları ile de dikkat çeken firmalar, hem müşteri memnuniyetini hem de müşteri güvenliğini ön planda tutmaktadırlar.

Firma: Kapadokya Balon Turu

Standart uçuş, Deluxe uçuş gibi uçuş türlerinin yanı sıra, evlenme teklifi, nikâh organizasyonu gibi özel turların da düzenlenebildiği Kapadokya Balon Turu firması, internet üzerinden rezervasyon sitemi ile çalıştığı gibi telefonla ulaşmak ve ayrıntılı bilgi almak da mümkündür. Aynı zamanda paket turlar da düzenleyen bu firmanın en dikkat çekici özelliği, bu turlar arasında 1 gece konaklamalı veya 2 gece konaklamalı seçeneklerin bulunması ve bu turların aynı zamanda Kapadokya’nın gezilecek yerlerini de kapsamasıdır.

Firma: Royal Balloon

Kapadokya’nın derin vadilerini gökyüzünde süzülerek görme imkânı sağlayan balon turlarını düzenleyen firmalar arasında yer alan Royal Balloon, yaklaşık 90 dakika süren uçuşları ve lüks araçlarla konaklama yerlerine ulaştırma imkânları ile de dikkat çekmektedir. 2 farklı uçuş organizasyonuna sahip olan Royal Balloon’da internet üzerinden rezervasyonlar da yapılmakta ve belli indirimler kazanılmaktadır.

Firma: Kapadokya Balloons

Standart program ve deluxe program imkânı sunan Kapadokya Balloons, aynı zamanda doğum günü, nikâh, evlilik teklifi, yıldönümü gibi özel sürprizler için de özel turlar düzenlemektedir. Türkiye’de yer alan ilk balon firması olması sebebiyle de oldukça beğenilen Kapadokya Balloons, 10 kişilik özel balonları ile arkadaş gruplarını özel olarak ağırlamakta ve bu esnada meyve ve şampanya ikramı da gerçekleştirerek müşterilerine unutulmaz fırsatlar sunmaktadır.

Firma: İstanbul Balloons

Standart uçuşların ve lüks uçuşların yanı sıra konforlu uçuşlar seçeneği ile de müşterilerine hizmet veren İstanbul Balloons’un en ilgi çekici yönü ise düzenlediği safari turlarıdır. Balon turları arasında yer alan standart uçuşlarda, konaklama yerinden alınıp getirilmesi, balon turunun düzenlenmesi ve tekrardan konaklama yerine bırakılması hizmetleri bulunmaktadır. Lüks uçuşlarda ve konforlu uçuşlarda ise şampanya servisi ve uçuş öncesinde kahvaltı imkânı da verilmektedir.

Kapadokya balon

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+10 = ?