logo


15 Nisan 2016

Kanseri yenen Müjde Uzman yaşadığı zorlu süreci ilk kez anlattı

Kanseri yenen Müjde Uzman yaşadığı zorlu süreci ilk kez anlattı

Müjde Uzman troid kanserine yakalandığı dönemde yaşadıklarını anlattı. Kanseri yenen güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde 2 yıl önceki hastane fotoğrafını sosyal medyada paylaşıp yaşadığı zorlu süreci anlatmıştı. Demet Akalın’ın da sosyal medyadan destek verdiği Müjde Uzman yaşadığı zor günleri ilk kez kameralar önünde anlattı.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Nazlı karakteri ile seyirci karşısına çıkan Müjde Uzman kansere yakalandığı dönemde yaşadıklarını ilk kez anlattı. Müjde Uzman’ın açıklamaları Aramızda Kalmasın’da ekrana geldi.

2 sene önce troid kanseri tedavisi gören Müjde Uzman birkaç gün önce o günlere ait hastane fotoğrafını sosyal medyadan paylaşıp tedavi sürecini ve hayata nasıl bağlandığını anlatmıştı. Demet Akalın da ünlü oyuncuya sosyal medyada destek olmuştu.

1

Ünlü oyuncu o paylaşımı sonrası ilk kez kamera karşısına geçti ve haberin sosyal medya aracılığı ile yayılmasından sonra yaşadıklarını anlattı.

“Demet Akalın sağolsun”

Müjde Uzman “O kadar çok insan bana ulaşıp hikayelerini anlattı ki. Bazıları, ‘Biz de şuan aynı süreçteyiz. Kötü hissediyorduk bu paylaşımınız iyi hissetirdi’ diye mesajlar yolladı” dedi.

Kendisine sosyal medyadan destek olan Demet Akalın’a teşekkür eden Müjde Uzman, “Sağolsun Demet Akalın da ön ayak oldu” diye konuştu.

“Tedavi süresinde beni en çok üzen şey…”

Sağlığına kavuşan ünlü oyuncu, “Hastalığın adını bile anmak istemiyorum. Ben sıyırdım, atlattım. Allah herkese şifa versin. Böyle mecraları hisleri paylaşmak, umut vermek için, bir şeylerin daha iyi olacağına dair inançları güçlendirmek için kullanmak gerekiyor” dedi.

Müjde Uzman, tedavi sürecinde kendisini en çok üzen şeyi de ilk kez açıkladı. Uzman, “En ağırı tedaviyi gördükten sonra bir süre insanlara yaklaşamıyorsun. Taksiye binemiyorsun. Dışarı çıkamıyorsun. Bir kez ağladım o süreçte. O da bundan dolayı. Benim hastalığım bitti, geçti. Umarım tedavi gören herkes de sağlıkla atlatır bu süreci” diye konuştu.

Öte yandan Müjde Uzman kendisine gelen mesajlar sonrası sosyal medya hesabından takipçilerine teşekkür etti.

2

Etiketler: » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+4 = ?