logo


Kanguru

Kanguru bebek taşıma aracıdır ve tıpkı bir kangurunu yavrusunun taşıdığı gibi bebeğinizi taşımanıza olanak sağlayan bebek taşıyıcısıdır.   Kanguru bebeğinizi vücudunuzu ön tarafına kollarına ve kemeleri yardımı ile göğsünüze yaslanacak şekilde yerleştirirsiniz. Bu sayesinde bebeğinizi her zaman gözünüzün önünde eliniz kolunuz yorulmadan kolay bir şekilde istediğiniz yere kucağınızda götürmüş olursunuz.   Özelikle ev hanımları gündelik işlerini hallederken çocuklarının yanından ayırmak istemediklerinde kangurunun içine bebeklerini yerleştirerek, işlerini kolay bir şekilde halledebilirler. Huzursuz bebeği bil kısa zamanda yatıştıran kangurular. Özelikle doğum sonrasında annelerin yüklerini biraz daha hafifletmektedirler.

Kanguru bebek taşıyıcıları 0-6 ay bebekler için uygun taşıma aracıdır. Bebek 10 kiloyu aştığından itibaren kanguru kullanımı sakıncalı olabilmektedir. Ancak e 25 kiloluk çocukları taşıyabilecek kapasiteye sahip ergonomik kanguru modelleri de bulunmaktadır.   Hem çocuk hem de anne için rahat ve kullanışlı olan kangurularda konforlu sırt desteğini olması kayışlarını sağlam ve kullanışlı olmasını yanı sıra geniş olması ve ihtiyaca göre değiştirebilir tasarımda olması gerekmektedir. Ayrıca kanguru alırken ani değişen hava koşullarına karşı da alternatif özellikli olması anne ve bebeği güvenliği açısından çok önemlidir.

 Kanguru Nerede Satılır?

Bu konuda kalitesi ve güvenilirliği ile bilinen   https://www.soobe.com.tr/kategoriler/bebek-urunleri/bebek-arabalari-kangurular/1138 çevrimiçi sanal mağazası sizlere hesaplı ve keyifli alışveriş sunmaktadır. En yeni ve kaliteli kanguru modelleri için bu mağazayı ziyaret edebiliri, mağazanın indirimli ve avantajlı kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

8+5 = ?