logo

23 Eylül 2016

Kaçın Kurası dizisi 1. bölümde neler olacak?

57e3ca85c03c0e1c44356e53

ATV’nin yeni dizisi Kaçın Kurası bu akşam 1. bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Renk’in hayatı tamamen değişecek. Aylardır yasta olan Renk’in hayatı Barış’ın gelmesi ile bambaşka bir hal alacak. Kaçın Kurası fragmanları ve ilk bölümden ipuçları haberimizde.

“Benim için bir insanı tanıyalı bir gün olmuş, on yıl olmuş, bin yıl olmuş hiçbir anlamı yok esas kız…”

Renk, 6 ay önce kalbini İzmir’de defnetmiş, kendi yasını tutuyordur. Bu yası gölgeleyecek makyajı ise yükselen iş grafiği ve elbette başarısıdır. Aylardan beri kalbi kırgın, gönlü yorgun Renk kendini işine vermenin suyunu çıkarmış, iş dışında hiçbir şeye dönüp bakmaz olmuş, duygusal benliği içine kaçmış, bir çeşit organik robota dönüşmüştür…

KAÇIN KURASI 1. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Gönül ilişkilerine tövbe eden Renk, kendini tamamen işine vermiştir. Ancak Amerika’dan gelen Barış ani kararları, gamsız halleri, aksiyon dolu maceraları ile Renk’in siyah-beyaz hayatına rengârenk bir bomba gibi düşer. Renk’ten etkilendiğini inatla inkâr eden Barış ise 10 yıl önce geride bıraktığı ailesi ve geride kaldığını sandığı geçmişiyle karşılaşır.

Kadın-erkek ilişkilerinden ısrarla kaçmaya çalışan bu ikili, yan yana geldiklerinde hiç de beklemedikleri bir durumun içine düşer. Barış’ın önünde iki yol vardır, hangisini seçeceği hem kendi hayatını hem de Renk’in kaderini belirleyecektir.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?