logo


09 Mart 2016

Jon Snow, Game Of Thrones’a geri mi dönüyor?

Jon Snow, Game Of Thrones'a geri mi dönüyor

Tüm dünyada izleyicilerinin sabırsızlıkla beklediği ‘Game of Thrones’un 6. sezonuna ait 1 dakika 40 saniyelik uzun fragman yayınladı.

Yeni fragmanı yayınlanan Game of Thrones (Taht Oyunları)’nın Nisan ayında başlayacak olan 6. sezonu öncesinde, Jon Snow karakterini canlandıran Kit Harington’dan büyük bir spoiler geldi.
24 Nisan’da yeni sezonu yayınlanacak olan ‘Game of Thrones’un 2 dakikaya yakın süren uzun fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda fonda James Vincent McMorrow’dan “Wicked Game” çalıyor.

Yeni sezonla ilgili en merak edilen soruların başında, 5. sezon sonunda öldürülen Jon Snow’un gerçekten ölüp ölmediği geliyor.
****
Karakteri canlandıran 29 yaşındaki aktör Kit Harington, rolü ile ilgili TimeOut London’a açıklamalarda bulundu ve yeni sezon çekimlerinde yer aldığı iddialarını doğruladı.
*****
Ancak İngiliz oyuncu sıklıkla dile getirilen iddiaların aksine Jon Snow karakterinin öldüğünün bir kez daha altını çizdi. Harington’un TimeOut’un sorularına verdiği yanıtlar şöyle:
*****
Kit Harington: Bakın, artık dizide değilim. Kesinlikle yeni bölümlerde olmayacağım.
Time Out: Yeni sahne çekmedin yani?
Kit Harington: Ölü olduğum bazı sahneler çektim.
Time Out: Dizinin yeni bölümlerinde neler olacağını biliyor musun yoksa artık bu tarz bilgiler seninle paylaşılmıyor mu?
Kit Harington: Hiç bir fikrim yok. Ne kadar zamandır ölü olduğumu biliyorum ama bunu size söyleyemem.
*****
ASLINDA ÖLMEDİĞİ İDDİALARI VARDI
Game Of Thrones (Taht Oyunları) dizisinin 5. sezonunun final bölümünde ölen Jon Snow’un, dizinin 6. sezon afişinde yer almış, bunun ardından Snow’un ölmediği iddiaları yeniden gündeme gelmişti.

Etiketler: »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

8+1 = ?