logo


23 Nisan 2018

İYİ Parti’ye geçecek MHP’li 5 vekili Bahçeli biliyor mu?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin MHP’li milletvekilleriyle bir araya geldiği yemekte 5 MHP’li vekilin İYİ Parti’ye geçebileceğini söylediği iddia ediliyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin MHP’li milletvekilleriyle bir araya geldiği yemekte 5 MHP’li vekilin İYİ Parti’ye geçebileceğini söylediği gündem geldi.

CNN Türk’ün haberine göre; MHP Lideri Devlet Bahçeli, bir süre önce MHP’li vekillerle yemekte bir araya geldi. İddiaya göre; bu toplantıda Bahçeli, “CHP’den 15 milletvekilinin İYİ Parti’ye geçeceğini” belirtip “Bizden de 5 vekil İYİ parti’ye geçebilir” dedi.

Kulislerde, MHP’den hangi vekillerin İYİ Parti’ye geçebileceği konuşuluyor. Kulislerde İYİ Parti’ye geçeceği konuşulan isimler şöyle: Kadir Koçdemir, Atila Kaya, Oktay Vural, Oğuz Tor ve Zihni Açba.

Oktay Vural’dan açıklama

İstifa iddiaları arasında ismi yer alan MHP’li Oktay Vural sosyal medyadan yanıt verdi. Vural, “İstifa haberleri külliyen uydurmadır. Dün MYK, il başkanları ve MV ortak toplantısındaydım. Bugün Gürcistan’da partimizi temsilen uluslararası toplantıdayım. MHP milletvekili olarak hizmete devam” ifadelerini paylaştı.

Etiketler: » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+6 = ?