logo


25 Eylül 2014

İtalyan basınından şok iddia!

aysal prandelliGalatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın 25 Ekim’deki kongrede aday olmayacağını açıklamasının ardından İtalyan basınından şok bir iddia geldi.

Galatasaray’da sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Başkan Ünla Aysal’ın dün gece 25 Ekim’de yapılacak olan başkanlık seçimlerinde aday olmayacağını açıklamasının ardından teknik direktör Cesare Prandelli’nin de takımdan ayrılacağı iddia edildi.

ALP YALMAN’IN KOZU DENİZLİ

Seçimlerde adaylığını ilk koyan isim olan Alp Yalman’ın, ligdeki başarısız futbola dur demek için teknik direktörlük görevine Mustafa Denizli’yi getirmek istemesi üzerine, Prandelli’nin bu ortamda daha fazla devam etmeyi doğru bulmadığı gelen haberler arasında.

AYSAL’IN SÜRESİ DOLANA KADAR…

Başkan Ünal Aysal’ın görev süresi dolana kadar (1 ay) takımın başında kalıp, daha sonra ayrılmayı düşünen Prandelli’nin kararında bu süreçte alınacak sonuçlar da etkili olacak.

AYRILIK TAZMİNATI YOK!

Ünal Aysal’ın da açıkladığı üzere Galatasaray’ın Prandelli ile imzaladığı sözleşmede, herhangi bir ayrılık durumunda tazminat ödeme gibi bir yükümlülüğün bulunmaması da bu ayrılığın gerçekleşme ihtimalini arttıran bir başka durum olarak göze çarpıyor.

Etiketler: » » » » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

9+4 = ?