logo


01 Haziran 2016

İşte Survivor 2016’da elenen isim

574d93a1c03c0e2aac0e7b33

Survivor’da dün akşam nefes kesen bir eleme konseyi yaşandı.. Survivor yarışmasını takip eden izleyiciler, kim elendi sorusunun cevabını merakla bekliyorlardı. Survivor’da dün akşam Semih, Yattara ve Nagihan eleme potasındaydı. Peki Survivor’da kim elendi? İşte Survivor 2016’da adaya veda eden isim.

Survivor’da kim elendi, dün akşam belli oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı, üç ismi eleme potasına sokmuştu. Nagihan, Yattara ve Semih arasında yapılan Survivor SMS sonuçlarında en düşük oyu alan Yattara Survivor’dan elenen isim oldu. Survivor’dan elenen Yattara’nın son sözleri ise sosyal medyada büyük ilgi gördü.İşte Yattara’nın o sözleri…

Survivor’da dün akşam nefes kesen bir eleme konseyi yaşandı.. Survivor yarışmasını takip eden izleyiciler, kim elendi sorusunun cevabını merakla bekliyorlardı. Survivor’da dün akşam Semih, Yattara ve Nagihan eleme potasındaydı. Peki Survivor’da kim elendi? İşte Survivor 2016’da adaya veda eden isim. Survivor’da oynanan iki dokunulmazlık oyununuda kaybeden ünlüler takımı ada konseyi öncesinde stresli bir bekleyişe girmişti..

Yarışmanın bitimine aylar kala artık kimse adaya veda etmek istemiyor. Ünlüler takımı ada konseyinde öncelikle takım kararıyla Semih en fazla ismi yazılan kişi olarak ilk aday olmuştu. Ardından bireysel dokunulmazlık ödülünü kazanan Yunus Günçe, Yattara’nın adını söyledi ve iki aday ilk elemenin ardından belli olmuştu. Ünlüler takımı ikinci oynanan oyunuda kaybedince Nagihan otomatik olarak 3. aday seçildi. Bilindiği üzere Atakan oyun sırasında kafasını çarparak ciddi bir sağlık problemi geçirmiş ve bu haftaki oyunlarda dokunulmaz olarak seçilmişti.Survivor’da bu akşam en düşük SMS oyunu almış olan yarışmacı adaya veda etti.

SURVİVOR SMS SONUÇLARI
Survivor SMS sonuçları 31 Mayıs 2016 açıklandı. Survivor SMS sonuçlarına göre Yattara sonuncu olarak adaya veda ederken Semih 2. oldu ve gecenin sürprizini yapan Nagihan birinci oldu.

1. NAGİHAN 2. SEMİH 3. YATTARA

2

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da kim elendi sorusu yanıt buldu. Rakiplerinden daha az SMS oyu alarak Survivor adasına veda isim..YATTARA oldu.

İBRAHİM YATTARA KİMDİR?
Futbola ülkesi Gine takımlarından San Garedi’nin altyapısında başladı. 1998’de aynı kulüpte profesyonel oldu. Bir yıldan kısa süre Athlético de Coléah’ta top koşturan Yattara, 2000’de Belçika ekiplerinden Royal Antwerp ile anlaştı. 2003 yılında kariyerinin büyük bir kısmını teşkil eden Trabzonspor’a 400 bin dolar karşılığında transfer oldu. Trabzonspor kariyerinde inişli çıkışlı dönemler yaşayan Yattara, Trabzonspor kariyerinde iki Türkiye Kupası şampiyonluğu yaşadı. Türkiye’de beş yıldan fazla zaman geçiren Yattara, Türk vatandaşlığı için başvurma hakkı kazandı ve başvuruda bulundu. Önceleri başvurusu kabul edilmese de 29 Ekim 2010’da resmen Türk vatandaşı oldu. 2016 Survivor da ünlüler takımında yarışmacı oldu.

Acun Ilıcalı’dan Damla’ya ince gönderme: Çok Efkarlanmışsın Belli

Acun Ilıcalı, dün akşamki konseyde Amerika ödülünün ardından uzun süre kendine gelemediğini belirten Damla’ya “Çok efkarlanmışsın belli” diyerek sigara içtiği görüntüyü hatırlattı. TV8 ekranlarında izlenme rekorları kıran Survivor’da adadaki görevlilerden birinin sigarasını alıp içtiği iddia edilen, Damla’nın görüntüleri büyük yankı uyandırmıştı.

SERT BİR DİLLE UYARMIŞTI

Görüntülerin ardından Acun Ilıcalı yarışmacıları sert bir dille uyarırken, Damla da özür dileyerek bir daha benzer bir durumun yaşanmayacağının garantisini verdi. Yarışmanın dün akşam yayınlanan bölümünde muhteşem bir performans ortaya koyan Damla, Acun Ilıcalı’nın gazabından kurtulamadı.

ÇOK EFKARLANMIŞSIN BELLİ

Damla kaybettikleri ödüller için çok üzüldüğünü, özellikle Amerika ödülünün ardından uzun süre kendine gelemediğini belirttiği esnada devreye giren Ilıcalı, “Çok efkarlanmışsın belli” diyerek yarışmacısına tartışma yaratan görüntüleri hatırlattı.

574d936ec03c0e2aac0e7b30

SURVİVOR’DA SİGARA GÖRÜNTÜLERİNE AÇIKLAMA

Survivor’da bu hafta yayınlanan bölümündeki bir görüntü sosyal medyada hızlıca yayıldı. Görüntülerde, Damla, yanında Efecan ile birlikte sahilde duruyordu. Damla’nın sigara içtiği görüntülerin yayınlanması üzerine Acun Ilıcalı, konseyde açıklamada bulundu.

Acun Ilıcalı, kaybedilen yarışma sonrası gönüllülerin program çalışanlarına ait eşyaları aldıkları ve bu tespit edilince geri alındığını söyledi. Damla’nın aldığının farkedilmemesi sonucu görüntülerdeki durumun ortaya çıktığını söyleyen Acun Ilıcalı, bu durumun bir daha olmaması için uyarıda bulundu. Konseyin başında konuşan Acun Ilıcalı, yarışmacıların oyunlarda dışarıdan herhangi bir yanlış hamlede bulunmaması gerektiğini söyledi.

Etiketler: » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

3+7 = ?