logo


15 Aralık 2015

İşte Gökhan Töre’nin gol sevincindeki sır!

iste-gokhan-torenin-gol-sevincindeki-sir

Beşiktaş’ta Gökhan Töre’nin Galatasaray derbisinde attığı golden sonra yaptığı sevincin anlamı ortaya çıktı.

Beşiktaş’ta Gökhan Töre’nin Galatasaray derbisinde attığı golden sonra yaptığı Gol sevincinde elini yüzüne koyması, maçın ardından ‘Töreing’ akımını başlatırken bu sevincin ne anlama geldiği merak konusu olmuştu.

Birçok basın kuruluşu bu hareketi Gökhan Töre’nin kendisini büyüten ve onu tribünde izleyen ninesinin onu böyle sevdiği için yaptığını iddia etmişti. Ancak gerçeğin çok farklı olduğu ortaya çıktı.

Gökhan Töre’nin bu hareketi arkadaşlarına ithafen yaptığı öğrenildi. Çocukluktan beri 5 kişi takılan Gökhan Töre bu hareketi yaşadığı sıkı arkadaşlığa göndermede bulunmak için yaptı.

”Daha önce planlamıştım”
Gökhan Töre, sabah idmanı sonrasında yaptığı açıklamada, ‘En yakın arkadaşlarım Murat Ballı, Murat Saka, Nassim Touihri ve Ali Pektaş ile kendi aramızda anlamı olan bir sevinçti. Bu sevinci daha önceden planlamıştım. ‘Töreface’ adlı gol sevincimin akım olması ve taraftarlarımız tarafından yapılması, sosyal medyada bu fotoğraflarla patlama yaşanması beni çok mutlu etti. Galibiyeti getiren golü attığım için mutluyum’ dedi.

Kaynak: Fotospor

Etiketler: » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+1 = ?