logo


28 Temmuz 2013

İşte G.Saray’ın Kolarov teklifinin detayları

kolİngiliz basını, Galatasaray’ın Manchester City ve Aleksandar Kolarov’a yaptığı teklifin detayları duyurdu.

Yabancı kontenjanından dolayı sol bek için bir türlü istediği transferi yapamayan Galatasaray için İngiliz basını Kolarov iddialarını devam ettiriyor. İngilizler, sarı kırmızılıların son olarak Manchester City’ye 4.8 milyon euroluk bir teklifte bulunduğunu belirtti.
Haberde Galatasaray ve Juventus’un Sırp savunmacı için tam bir savaş halinde oldukları aktarılırken İtalyan devinin oyunucuyu 1 sezonluk kiralama istediği ve kiralık bedeli olarak 2.3 milyon euroluk bir teklifte bulunduğu ayrıca Kolarov’a haftalık kazandığı 180 bin euro ödemeyi de kabul ettiği vurgulandı.
Buna karşılık Manchester City’nin Kolarov için 7.8 milyon euro istediği fakat pazarlıklar sonucunda 5.8 milyon euroya da razı olabileceğinin de altı çizilirken İngiliz temsilcisinin Real Madrid’den kadrosuna katmaya çalıştığı Pepe’nin de bu transferde belirli olabileceği de yazıldı.
Aleksandar Kolarov’un da yakın zamanda yaptığı açıklamada düzenli olarak oynayabilmek için takımdan kesinlikle ayrılmak istediğini ve gerekiese ücretinde indirim yapmaya hazır olduğunu ifade etti. Öte yandan Sırp basınında yer alan haberlere göre, bu sezon takımın başına geçen Manuel Pellegrini, sol bek pozisyonunda bir diğer alternatifi olan Fransız oyuncu Gael Clichy’nin önünde Kolarov’a forma vermeye hazırlanıyor. Bu gelişmenin ardından oyuncunun da takımda kalmak istediği vurgulandı.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+1 = ?