logo


İşte Fatih Terim’den ilk açıklama!

fatihterimGalatasaray’da görevine son verilen A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, yaşananlar hakkında Bugün TV Spor Müdürü Selim Bayer’e konuştu.

Dün gece Galatasaray taraftarının evine kadar gittiği Fatih Terim ile evinin önünde ayak üstü konuşma fırsatı bulduğunu belirten Bugün TV Spor Müdürü Selim Bayer, Terim’in yaşananların ardından Galatasaray için, “İnşallah çok ama çok başarılı olurlar” dediğini söyledi.

Terim ayrıca, “Galatasaray benim yuvam. Mutlaka geri döneceğim” derken, Bayer’in “Artık başkan olarak mı dönersiniz?” sorusuna ise gülümsemekle yetindi. Galatasaray taraftarından helallik isteyerek, “Onların hissettiklerini anlıyorum. Hepsine teşekkür ediyorum. Haklarını helal etsinler” diyen Fatih Terim, önemli açıklamalar yapacağını söyleyerek sözlerini şöyle tamamladı ;

“Bugüne kadar hep ben sustum birileri konuştu. Ben Galatasaray zarar görmesin diye sustukça onlar daha da çok konuştular. Şimdi artık ben de konuşacağım ve gerçekleri anlatacağım. Benim hakkımda TFF ile 3+1 sözleşme imzaladı diyenlere de o imzalanan basit ve sadece 4 maçlık protokolü de göstereceğim. Herkes bunu da bilecek!”

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+3 = ?