logo


İstanbul’un Yükselen Değeri Esenyurt’ta Dev Proje Yükseliyor

İstanbul’un son yıllarda öne çıkan gözde bölgesi Esenyurt’ta tam da şahsına yakışan dev proje hayata geçiriliyor. Meydan Ardıçlı Özyurtlar projesi kapsamında toplam 1681 konut satışa çıkıyor. Konutların yanı sıra 125 adet ticari alanı da bünyesinde bulunduran projede yer almak isteyenler lansmana özel fiyat avantajlarıyla lüks yaşam ayrıcalığından faydalanabilir. Özyurtlar İnşaat ve Bahaş Holding ortak girişimiyle meydan konseptinde tasarlanan projede tüm detaylar incelikle tasarlandı. Doğal yaşam koşullarında yaşama arzusu olanlar için 12 bin M2 alanı yeşilliğe ayıran proje yatırımcılarında yeni gözdesi oluyor. Uygun ödeme koşulları ve kişiye özel ödeme imkanlarıyla her ihtiyaca ve bütçeye göre şekillenen fiyat avantajlarıyla hayal edilen yaşama kavuşmak Meydan Ardıçlı projesiyle gerçekleşiyor.

Sosyal alanlara geniş yer ayıran proje kapsamında eksiksiz fitness merkezi, çocuk oyun alanları bulunuyor. Site içinden çıkmadan rahatlıkla alışveriş imkanı da 125 adet ticari üniteyle hayat buluyor. Tüm detayların düşünüldüğü dev projede kafesinden restaurantına, sanat merkezinden hobi bahçesine kadar istenilen her şeye ev sahipliği yapılıyor. Ayrıcalıklı yaşama kapılarını açan proje yoğun talep görüyor. 67 bin M2 arsa alanı üzerinde sakin yaşama şehrin merkezinde sahip olmak isteyenler için ulaşım kolaylığı da dikkat çekiyor. Meydan Ardıçlı Bahçeşehir projesi hemen yakınında bulunan metro sayesinde site sakinlerine avantaj sağlıyor. Şehrin merkezinde tüm olanaklara çok yakın konumda yükselen dev proje 7 kattan oluşan 27 blok şeklinde hayata geçiriliyor.

Projenin yakınında yer alan Esencan Hastanesi, İstanbul Esenyurt Üniversitesi, Esenyurt Şehitler Parkı, Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğüne komşu konumda bulunuyor. Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi,Atatürk Olimpiyat Stadı gibi yerlere yakınlığıyla dikkat çekiyor. Esenyurt’ta yatırım yapmak isteyenlere ve kendi evinde oturma hayali kuranlara lüks yaşam olanaklarıyla ayrıcalık sağlıyor. Akbatı AVM’ye 1.2 kilometre mesafede yer alan proje, TEM Otoyolu bağlantı noktasına da 850 metre mesafede bulunuyor. Tasarımıyla, mimarisiyle, lüks yaşam ayrıcalıklarıyla tüm detayların ustaca düşünüldüğü proje uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Hidroforlu konutlarda, güvenliğine önem verenler için kameralı ve 24 saat güvenlik görevlisinin bulunduğu konutlar her ihtiyaca cevap veriyor.

Etiketler:

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?