logo


İstanbul’u lodos vurdu!

lodos-670İstanbul’da sabah saatlerinde etkili olmaya başlayan lodos nedeniyle devrilen ağaç, Barbaros Bulvarı’nı trafiğe kapattı.

Boğaz’da dev dalgalar oluştu, bazı vapur seferleri de iptal oldu. THY de fırtına nedeniyle 299 seferinin yapılamadığını açıkladı. Sabah saatlerinden itibaren İstanbul genelinde etkili olan lodos nedeniyle, Barbaros Bulvarı Beşiktaş istikametinde yol kenarında bulunan ağaç devrildi. Devrilen ağaç yolu trafiğe kapattı; şans eseri yaralanan olmadı.

BEŞİKTAŞ AĞAÇ DEVRİLDİ

Ağacın devrildiği bölgeye gelen polis ekipleri, trafiğin Levent istikametinde olan şeritten çift yönlü akmasını sağladı. Bölgeye gelen belediye ekipleri de elektrikli testerelerle devrilen ağacı parçalara ayırdı. Ekiplerin yaklaşık yarım saat süren çalışmalarının ardından kesilerek parçalara ayrılan ağaç yoldan kaldırıldı. Trafik, ağacın kaldırılmasının ardından normale döndü.

BOĞAZ’DA DEV DALGALAR OLUŞTU

İstanbul’da akşam saatlerinden itibaren etkili olan lodos nedeniyle denizde dev dalgalar oluştu. Kötü hava şartları nedeniyle bazı vapur seferleri de iptal oldu. İstanbul’da etkili olan lodos denizde dev dalgaların oluşmasına neden oldu. Olumsuz hava şartları nedeniyle Beşiktaş-Üsküdar vapur seferleri iptal edildi. Beşiktaş iskelesinde “Yoğun Hava Muhalefeti Nedeniyle Seferler İptal” yazısını görenler diğer ulaşım araçlarına yöneldi.

Etiketler: » » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+9 = ?
#

İstanbul’u lodos vurdu!” için 1 yorum

  1. Melik : diyor ki:

    Yavaş yavaş kar geliyor, şuan istanbulda felaket yagmur yagıyor.

    0