logo


İstanbul’da trafik felç!

trafik-640x360İstanbul yeni haftaya yine trafikle başladı. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde meydana gelen kazalar trafiği olumsuz etkiledi.

TEM Otoyolu’nda yaklaşık 25 kilometrelik İSTOÇ – FSM Köprüsü istikametinde tahmini varış süresi 93 dakika, Anadolu Yakası’nda Kozyatağı’ndan köprüye varış süresi ise 75 dakikaya kadar çıktı. Sultanbeyli – FSM Köprüsü yolunda ise 20 kilometrelik araç kuyruğu oluştu.

Trafik kontrol merkezinden alınan bilgilere göre yol durumu:

FSM Avrupa – Anadolu yakasında meydana gelen trafik kazası kaldırıldı ancak etkisi devam ediyor.
Avrupa Yakası’nda TEM Bahçeşehir – Mahmutbey’e istikameti ve İSTOÇ – Hasdal istikameti yoğun. Bu yoğunluk nedeniyle İSTOÇ’tan köprüye 93 dakikada ulaşılabiliyor.
E-5’te ise Avcılar – Küçükçekmece, Topkapı – Haliç istikameti yoğun. Şirinevler – Çobançeşme istikametinde meydana gelen kaza trafiği olumsuz etkilerken, Merter – İncirli yönünda araç arızası nedeniyle trafik yoğunluğu yaşanıyor. Sahil yolunda ise Yeşilköy – Ataköy istikameti yoğun.
Yaklaşık 15 dakika önce E-5 Hacışerif – Avcılar istikametinde zincirleme kaza meydana geldi.
Anadolu Yakası’nda ise Dudullu’dan köprüye kadar yoğun. Ayrıca köprü trafiği Uzunçayır’dan itibaren başlıyor. Karayollarının verilerine göre Kozyatağı’ndan köprüye 75 dakikada ulaşılabiliyor.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+7 = ?