logo


İstanbul’da metrolar için bomba uyarısı

polis logo

İstanbul Valiliği tarafından tüm ilçe emniyet müdürlüklerine gönderilen yazıda metro hatları için bomba uyarısı yapıldı. İstanbul Emniyeti ise tüm birimlere bomba yüklü olduğu iddia edilen 5 aracın plakasını dağıttı.

TSK’nın IŞİD ve PKK hedeflerine yönelik bombardımanlarının ardından İstanbul Valiliği’nden kritik bir uyarı geldi: Yenikapı, Hacıosman, Osmanbey ve Taksim metroları için bomba uyarısı yapıldı.
İstanbul Valiliği’nin tüm ilçe emniyet müdürlükleri, şube müdürlükleri, Emniyet Genel Müdürlüğü, Tem Dairesi Başkanlığı’na gönderilen bilgi yazısında Yenikapı, Hacıosman, Osmanbey ve Taksim metroları için terör saldırısı uyarısında bulunuldu ve güvenlik birimlerinden dikkatli olmaları istendi.

BOMBA YÜKLÜ 5 ARAÇ ARANIYOR

İstanbul Emniyeti, tüm birimlere bomba yüklü olduğu iddia edilen 5 aracın plakasını dağıttı. Son dakika haberine göre, bomba imha uzmanları olası bir tehlikeye karşı hazır tutuldu.
Sabah saatlerinde polis telsizlerinden yapılan uyarıda tüm ekiplerin söz konusu araçlar üzerinde dikkatli olmaları, görüldüğü anda çevre güvenliği alınarak bomba imha uzmanı ekiplere haber verilmeleri istendi.

Kaynak:Hürriyet

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

4+10 = ?